Yardım Poco X3 NFC android 11 yavaşlama sorunu

Despair0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Merhaba ben bugün ilk defa Xiaomi poco X3 NFC cihazımı android 11 yaptım fakat yaptıktan sonra donmalar ve takılmalar oluyor nedeni nedir acaba

nasuhavsar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasuh avşar
Cihazım
POCO X3
Konular
2
EEA romda 11 geldi değilmi . ben telegramda bir gruptayım. orda adminler miui 12 ile android 11 de yavaşlamalar oluyor dediler. bende geçicektim vazgeçtim demekki doğruymuş . android 10 ile devam etmek daha doğru dediler yani

Despair0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EEA romda 11 geldi değilmi . ben telegramda bir gruptayım. orda adminler miui 12 ile android 11 de yavaşlamalar oluyor dediler. bende geçicektim vazgeçtim demekki doğruymuş . android 10 ile devam etmek daha doğru dediler yani
Geri nasıl Android 10 a döneceğim bilmiyorum.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba ben bugün ilk defa Xiaomi poco X3 NFC cihazımı android 11 yaptım fakat yaptıktan sonra donmalar ve takılmalar oluyor nedeni nedir acaba
Cihazı her şarja takmadan önce yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan sonra kasma olmaması lazım.

nasuhavsar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasuh avşar
Cihazım
POCO X3
Konular
2

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
bence tam optimizasyon olmadan android 11 kullanmak doğru değil.
Arkadaşta Poco x3 var. Aldığından beri cihazı yeniden başlatmamış. 2,5 aydır öyle kullanıyor. bi baktım cihaz acayip kasıyor. yeniden başlattım cihaz uçak gibi oldu. Zaten Satıcı firmalarda her zaman cihazların günde bir kez yeniden başlatılmasını öneriyor. Hatta artık ayarlara bununla ilgili bölümler ekleniyor işte günde şu saatler aralığında cihaz yeniden başlatılsın gibi. Bazı programlar arka planda çalışmaya devam ettiği için cihazı yoruyor

Ek bir bilgi cihazın sistem arayüzünün ön belleğini temizlemekte işe yarayabilir arada bir ön belleği temizlemekte yarar var.

nasuhavsar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nasuh avşar
Cihazım
POCO X3
Konular
2
Arkadaşta Poco x3 var. Aldığından beri cihazı yeniden başlatmamış. 2,5 aydır öyle kullanıyor. bi baktım cihaz acayip kasıyor. yeniden başlattım cihaz uçak gibi oldu. Zaten Satıcı firmalarda her zaman cihazların günde bir kez yeniden başlatılmasını öneriyor. Hatta artık ayarlara bununla ilgili bölümler ekleniyor işte günde şu saatler aralığında cihaz yeniden başlatılsın gibi. Bazı programlar arka planda çalışmaya devam ettiği için cihazı yoruyor

Ek bir bilgi cihazın sistem arayüzünün ön belleğini temizlemekte işe yarayabilir arada bir ön belleği temizlemekte yarar var.
2.5 ayda da yeniden başlatırsın yaa :D yeniden başlatma kesinlikle olumlu etkiliyor bende farkettim .

ramazankayhan32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3nfc
Konular
0
androıd 10 a geri nasıl dönebilirim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ramazankayhan32, Bootloader kilit açıksa bu yöntem ile dönebilirsiniz...

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Telefonunuzu sıfırlamayı deneyebilir misiniz? Stoya hocamın paylaştığı Miui 12.5 Promeo'yu kullanıyorum çok memnunum.

Üst Alt