Soru Poco X3 NFC 2024 önerebileceğiniz ROM var mı?

ByPranga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Arkadaşlar Poco X3 NFC var. Şarjı uzun süre gitmiyor kullandığın zaman hemen tüketiyor. Bunun için bir çözüm var mı. Bir de sizin önerdiğiniz ROM var mı? Mesela bu ROM en iyisi dediğiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Arkadaşlar Poco X3 NFC var. Şarjı uzun süre gitmiyor kullandığın zaman hemen tüketiyor. Bunun için bir çözüm var mı. Bir de sizin önerdiğiniz ROM var mı? Mesela bu ROM en iyisi dediğiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
Eu rom kullanabilirsin

Vita Es Morte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif D.
Cihazım
Poco X3 N 6/128
Meslek
Emniyet Müdürü
Konular
7
Stok endo 14.0.2 tavsiye ederim hocam.

ByPranga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Eu rom kullanabilirsin
Link var mı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stok endo 14.0.2 tavsiye ederim hocam.

Teşekkürler.

Ceyhun_YILMAZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
6
Baikal OS tavsiye ederim. Çok stabil lecia kamera destekliyor. Pil kullanımı olarak çok iyi.

slymnguner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3
Konular
1
sizi tecrubelerimi paylasmak isterim cihazim uç yillik bataryam ortalam 8-10 saat gidiyor sarj cihazi olarak 1 amperlik sarj cihazi kullaniyorum acil birsey olursa hizli sarj yapiyorum oncelik aosp rom olarak arrow os ve linage os kurdum birer hafta kullandim telde isinma ve sarj sorunlari yasdim cesitli fw leri denedim olmadi bu yuzde miui geri dondum ve miui de de android 10 11 12 olan tum stock romlari denedim ve tel en stabil android 10 olan romlar stabil oldugunu gordum ve a10 romlarin tumunu denedim sarj konusunda endonezya 12.0.3 en iyisi ama menu gecislerinde arada lag oluyo bu seni icin onemli ise once enonezya 12.0.7 fastboot olarak kur ustune xiaomi.eu 12.0.9 twrp den kur bu romda poco luncher yok ve menu laglari yok ben 1 yildir boyle kullaniyorum iyi gunler kolay gelsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran suresi paylasimlarini incelerseniz ekran surelerimi paylasmistim 16 saat ekran suresi almisligim var endonezya 12.0.7 ile

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
bataryayı değişebilirsiniz

Üst Alt