Rom Poco X3 miui GT 12.0.9 Rom A10

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
2 3 haftadir kullaniyorum cok basarili bir rom sadece oyun oynamadigim icin karneli SB v6 ile degistirdim devam ediyorum harika hizli sabil bir rom

sanırım v6 bu oluyor doğru mu?

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
romda mi calisiniyor bende veya baskasinda boyle sorun olmadi debloat falan mi yaptiniz
Meğersem bu romda gömülü olarak '' magisk delta '' varmış. Ben TWRP üzerinden orjinal magisk zipi kurdum diye bluetooth devre dışı kalmış. Format attım, magisk zip vb. kurmadım. Sadece Magisk delta apk yı indirip kurdum şuan problem yok. Bunu lütfen uyarı olarak kırmızı harflerle yazar mısın? Magisk zip yüklemesi vb. yapmasın hiç kimse, direkt magisk delta apk yı kursunlar ardından root hazır... Romda gördüğüm tek sıkıntı bazı anlık alt kısımdaki uyarı bildirimlerinin rusça olması, bunun için çözüm önerin var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GT ROM | V12.0.9 | A10
Değişiklik Günlüğü:
- F1xy çekirdek V0.07
- 90 Fps'nin kilidini aç
- Tüm uygulamalarda 120Hz
- Yeni widget'lar MIUI 14 eklendi
- Ocak 2023 güvenlik düzeltme eki güncellendi
- 90fps ekran kaydı eklendi
- Eklenen FrameBuffer Titremeyi azaltır ve kerneltoast'a gecikme kredilerine yardımcı olur
- Genel UI akışkanlığını iyileştirmek ve QS gecikmelerini ortadan kaldırmak için SF istemci kompozisyon önbelleğini devre dışı bıraktı
- SQLite eklendi
- Sistem RW
- Çoğu özelliğe sahip yeni başlatıcı
- Yeni duvar kağıtları MIUI 14
- Standart güvenlik uygulamasının yerini aldı, ancak gerekli özelliklerin çoğuyla daha gelişmiş
- Çoğu sistem uygulaması güncellendi
- Sistem uygulamalarını devre dışı bırakma yeteneği eklendi
- Sistem uygulamalarının yüklenmesine ilişkin kısıtlama kaldırıldı
- Güncellenmiş tasarım "MIUI 14'ten esinlenerek"
- Güncellenmiş bootanimasyon
- Değiştirilen kilit açma / kilitleme sesleri
- Yeni tema MIUI 14
- Yeni süper simgeler MIUI 14
- Üçüncü taraf temaları yükleme yeteneği eklendi
Her zamanki gibi sevgiyle yapılmış. Tüm sabırlı insanlar için. 😉
Not; Rom'da Magisk yuklu degildir Romu kurduktan sonra root istiyorsaniz kendiniz kurmalisiniz
2-) romu kurmadan wipe data uzerinden herseyi silin sonra romu yukleyin sonra Format data yes diyip romu yukleyin👇
(Kurulum / Poco X3 NFC
tarafından LF5, 6 Şubat 2023 tarihinde yazıldı
️️ Önce A10 için kurtarmayı yükleyin
1. Kurtarma için Yeniden Başlatma / Önyükleme
Gerekli bölümleri temizle:
Dalvik / SANAT Chahe, Chahe, Meta Veriler, Veriler, Dahili Depolama.
2. Fleshing ROM'u
3. Verileri Biçimlendir
4. Sistemi yeniden başlat
Root Root Kök yüklüdür, bu nedenle Magisk'i yüklemeniz gerekir, ancak isterseniz kökü kaldırabilirsiniz.
3-) Twrp ile kurmaniz Gerekmektedir

Miui TÜRKiYE Kurallari gecerlidir
Rom yukleme riskleri ile islem yapicak kisiye aittir bir sorun olursa sorumluluk cihaz sahibine aittir.

Şunu da belirtmek isterim, şarj performansı çok iyi . Bunun yanında oyun performansı da çok iyi. Beni Crdroidden vazgeçirdi bu rom. Özelleştirme, kişiselleştirme vb. geri planda kaldı benim için :)))

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Meğersem bu romda gömülü olarak '' magisk delta '' varmış. Ben TWRP üzerinden orjinal magisk zipi kurdum diye bluetooth devre dışı kalmış. Format attım, magisk zip vb. kurmadım. Sadece Magisk delta apk yı indirip kurdum şuan problem yok. Bunu lütfen uyarı olarak kırmızı harflerle yazar mısın? Magisk zip yüklemesi vb. yapmasın hiç kimse, direkt magisk delta apk yı kursunlar ardından root hazır... Romda gördüğüm tek sıkıntı bazı anlık alt kısımdaki uyarı bildirimlerinin rusça olması, bunun için çözüm önerin var mı ?

Şunu da belirtmek isterim, şarj performansı çok iyi . Bunun yanında oyun performansı da çok iyi. Beni Crdroidden vazgeçirdi bu rom. Özelleştirme, kişiselleştirme vb. geri planda kaldı benim için :)))

begenmene sevindim rom ciddi anlamda iyi ben ilk ciktigindan beri kullaniyorum ama magisk olayini sen soyleyince farkettim cunku rom sahibi oyle bisi yazmamisti birde ekte attigim modulu magiskten kurarsan rus yazilari ve kopyala yapistirdaki rusca dili duzelicektir

Ekli dosyalar

• CopyPaste Magisk Fix (1).zip
    9,8 KB · Görüntüleme: 13

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2

begenmene sevindim rom ciddi anlamda iyi ben ilk ciktigindan beri kullaniyorum ama magisk olayini sen soyleyince farkettim cunku rom sahibi oyle bisi yazmamisti birde ekte attigim modulu magiskten kurarsan rus yazilari ve kopyala yapistirdaki rusca dili duzelicektir
Kopyala yapıştır metinleri düzeldi ayrıca geri butonuna basınca çıkmak için tekrar basın uyarısı da Türkçe oldu. Çok sağolun.

Üst Alt