Rom Poco X3 miui GT 12.0.9 Rom A10

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Yanlış olmasın telefonum bu hocam root yüklü değil botladur açık IMEI yüklenmiş herhangi bir sıkıntı çıkmaz değil mi
Hocam IMEI sonradan mı yüklendi cihaza sonradan eğer imei yuklendiyse gidebilir bl açık olması gerekiyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burdsn bakabilirsiniz

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Yanlış olmasın telefonum bu hocam root yüklü değil botladur açık IMEI yüklenmiş herhangi bir sıkıntı çıkmaz değil mi
Daha once rom yuklemediyseniz rom yukleme ile ilgili gerekli tecrubeyi edinmeden bu isleme girismeyin sizin icin riskli olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam böyle bir batarya performansı ve sizi 13 e göre kat kat rahatlatan işlemci performansı istiyorsaniz hiç durmadan geçin keşke önceden gecseymisim
Sizin cihaziniz karna olabilirmi? Veya kac yillik cihaz?

Stabilite v.s nasıl acaba? Uzun süre kullanılabilir bir rommu?
3 haftayi gecicek kullaniyorum aslinda oyun uzerine kernelli bir rom fakat gunluk kullanim icin sb v6 kernel ile baya iyi sureler veriyor

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Daha once rom yuklemediyseniz rom yukleme ile ilgili gerekli tecrubeyi edinmeden bu isleme girismeyin sizin icin riskli olabilir

Sizin cihaziniz karna olabilirmi? Veya kac yillik cihaz?

3 haftayi gecicek kullaniyorum aslinda oyun uzerine kernelli bir rom fakat gunluk kullanim icin sb v6 kernel ile baya iyi sureler veriyor
Hocam ben nasıl gerekli tecrübeyi edinmeliyim gün boyunca YouTube dan video baktım

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
hocam ben 12.5.8 sürümünü kullanıyorum rom attım 3 4 gün önce cidden gözle görülür hız ve batarya performansı gördüm 3 saat ekran süresi alırken bu 8 9 saatlere kadar çıktı bu gün 4 saat 42 dk kullanmışım şarjım %64 gayet iyi bana önerebileceğiniz poco x3 gt romu var mı yoksa bunda kalmalı mıyım bu üstteki romu önerir misiniz oyun oynamıyorum bilginize

Hocam ben nasıl gerekli tecrübeyi edinmeliyim gün boyunca YouTube dan video baktım
Buradan paylasilan anlatilan konular var bide tabi youtube sonra guveniniz yerine gelince gerekli dogru twrp rom root islemlerini yapabilirsiniz

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
hocam bende yaklaşık 4 ay rom atmaktan korktum sonra korkumu yenip attım eğer isterseniz size yardımcı olabilirim özelden instagramınızı atın

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
hocam bende yaklaşık 4 ay rom atmaktan korktum sonra korkumu yenip attım eğer isterseniz size yardımcı olabilirim özelden instagramınızı atın
instagrama gerek varmi? buradanda mesajlasilabiliyorsunuz

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
bluetooth hiç açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?

Üst Alt