Yardım Poco x3 MIUI 12.0.1 (ota) sürüm düşürme

Fevzihan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fevzihan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Merhaba, Poco X3 NFC cihazımı birkaç aydır kullanıyordum. Gayet güzel hızlı idi fakat bu son android 11 güncellemesi ile telefona birşeyler oldu. Arayüzde kasma fps dropları vs.
(Özellikle oyunlarda çok belirgin)
Ben cihazımı bir önceki sürüme geri almak istiyorum fakat Garanti dışı kalmasını istemiyorum, ota ile telefonun ayarlarindan yapılan bir geri yükleme varmış fakat MIUI 12.0.9 sürümünü global olarak bulamadım, sadece indian rom var ve nasıl yüklenir onu da bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
bendede ayni sorun oldu hocam.hic guncelleyecegim yoktu sikayetleri goruyordum.ama yaptim yaptigimada pisman oldum.12.0.9 surumunde pubgde sabit olarak 60 fps aldigim cihaz simdi ise pubgde adam olmadigi yerde bile drop giriyor 60dan 55e 50e 56a 57e dusuyor hiss ediyorum cok kotu bisey ama eskiden cok rahat 60 fps oynuyordum hic drop filan yoktu.bugun mi unlock ile basvurdum 155 saat verdi.1hafta sonra xiaomi.eu romunu kurup magiskide kurup oyle devam edicem artik..xiaomi firmware update arat.orda sitede butun romlar mevcut

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Ota yolu ile sürüm düşürulemez.Tek yol PC den rom atmak yada twrp ile

Fevzihan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fevzihan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Pc den yapılan işlemlerde de garanti bozuluyor. 12.5'i beklemek en iyisi olacak sanırım. Teşekkürler cevaplarınız için.

Üst Alt