Yardım Poco x3 kamera sorunu

Pablito

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mükerrem
Cihazım
Pocophone f1
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.5
Telefon Modeli
Xiaomi poco x3
Bootloader Kilidi
Kapalı
iyi günler poco x3 telefon aldık 12.0.5 tr romu yüklü ve kamera tüm modları çalışıyor fakat ağır çekim moduna girince kameraya baglanamiyor hatası veriyor ve telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat 5 dakika sonra tekrar girmeye çalışınca yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba yazılımsal bir sorun mu garantiye göndermek istemiyorum yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Pablito

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mükerrem
Cihazım
Pocophone f1
Konular
11
Fikri olan Yok mu

Oyla:

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
iyi günler poco x3 telefon aldık 12.0.5 tr romu yüklü ve kamera tüm modları çalışıyor fakat ağır çekim moduna girince kameraya baglanamiyor hatası veriyor ve telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat 5 dakika sonra tekrar girmeye çalışınca yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba yazılımsal bir sorun mu garantiye göndermek istemiyorum yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler
Büyük ihtimal yazilimsal tr romuna güncelleme geldi galiba cihazı guncelleyi eğer düzelmezse servise gönderin garantili cihaza başka bir işlem önerisi bulmak zor

Oyla:

Pablito

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mükerrem
Cihazım
Pocophone f1
Konular
11
Büyük ihtimal yazilimsal tr romuna güncelleme geldi galiba cihazı guncelleyi eğer düzelmezse servise gönderin garantili cihaza başka bir işlem önerisi bulmak zor
Güncelleme yaptım telefon yeniden başlatınca ağır çekim moduna giriyor fakat bir süre sonra yine agir çekim modunda hata veriyor

Oyla:

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Güncelleme yaptım telefon yeniden başlatınca ağır çekim moduna giriyor fakat bir süre sonra yine agir çekim modunda hata veriyor
Servis yolu gözüküyor en son son çare fabrika ayarları oda olmazsa servise

Oyla:
Üst Alt