Soru Poco X3 Hakkında !

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Bütçeniz 3000 + ise daha iyi telefonlar alınabilir. Eğer garanti vs sizin için önemli değilse yurtdışı kaynaklı satıcılardan daha yüksek model alabilirsiniz. Pubg, COD gibi oyunlarda en fazla 1 sene idare eder sonrasında verim düşüklüğü yaşayabilirsiniz. En azından 760Gli ve üstü olsa sizi tatmin eder.

Aldığım ürünü temiz kullanıyorum bugüne kadarda hiçbir üründe garantiye ihtiyacım olmadı fakat yinede garanti olduğunu bilmek iyi geliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kararınızı etkilemek istemem ama ben olsam Mi Note 10 Lite alırdım, pil daha büyük ve amoled bir panele sahip, donanım genel olarak aynı, cihaz daha hafif ve en önemlisi ghost screen olma olasılığı yok. En kötü ihtimalle amoled yanığı olur ama o da hemen olmaz.

İlk defa bu markayı kullanacağımdan pek bilgi sahibi değilim pocoyuda tanıtımdan etkilenerek seçtim.

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Aldığım ürünü temiz kullanıyorum bugüne kadarda hiçbir üründe garantiye ihtiyacım olmadı fakat yinede garanti olduğunu bilmek iyi geliyor.

İlk defa bu markayı kullanacağımdan pek bilgi sahibi değilim pocoyuda tanıtımdan etkilenerek seçtim.

X3 kullanıyorum. Ben memnunum. Eskisi kadar oyun oynamadığım için beni tatmin ediyor. X2 proyada bakabilirsiniz en azından 8xx cpu olsun oyunda götürsün.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
kardesim eger eglencesine oyun oynuyosan poco x3 tam sana gore.yok ben pubgde gunde 4 5 saat oynarim.pubgde turnuvalara katilirim daha ciddi bir sekilde pubgde oynayacaksansa x3 seni yari yolda birakabilir.ben sahsen gunde 2 3 saat eglencessine arkadaslarla girib pubg oynarim simdiye kadar bir sorun olmadi.cok isinmadi kasmdadi fps droplar olmadi.eger yok ben gunde fazla oyun oynarim dersen baska tellere bak.mesele mi 10t al kafan rahat.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
X3 kullanıyorum. Ben memnunum. Eskisi kadar oyun oynamadığım için beni tatmin ediyor. X2 proyada bakabilirsiniz en azından 8xx cpu olsun oyunda götürsün.

Şarjı kaç gün yetiyor.

kardesim eger eglencesine oyun oynuyosan poco x3 tam sana gore.yok ben pubgde gunde 4 5 saat oynarim.pubgde turnuvalara katilirim daha ciddi bir sekilde pubgde oynayacaksansa x3 seni yari yolda birakabilir.ben sahsen gunde 2 3 saat eglencessine arkadaslarla girib pubg oynarim simdiye kadar bir sorun olmadi.cok isinmadi kasmdadi fps droplar olmadi.eger yok ben gunde fazla oyun oynarim dersen baska tellere bak.mesele mi 10t al kafan rahat.

Ben genelde Asphalt gibi yarış oyunları birde Mobile legends gibi oyunlar oynuyorum.Pubg pek sevmiyorum.

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Şarjı kaç gün yetiyor.

Ben genelde Asphalt gibi yarış oyunları birde Mobile legends gibi oyunlar oynuyorum.Pubg pek sevmiyorum.
Şarjı ideal aosp rom kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210225-201418_Ayarlar.png
    Screenshot_20210225-201418_Ayarlar.png
    156,9 KB · Görüntüleme: 18

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Şarjı ideal aosp rom kullanıyorum.

Herhalde 2-3 günü full herşey açık şekilde geçirilebilir.Şundan soruyorum bende ıphone var ve mı band var.Mı bandı tam anlamıyla kullanabilmek için internetin ve BT devamlı açık olması gerekiyor.Buda ıphonun bataryasına fazla geliyor,ondan bu telefona yöneldim.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Şarjı kaç gün yetiyor.

evet o oyunlar tam ideal tel.bataryasi cok iyi.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24

Wolftr34