Soru Poco x3 gt yardım lütfen..

Attila.almira

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Khan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
Arkadaşlar, cihazı alalı yaklaşik bir hafta oldu ve hem performans hem pil hemde kamera olarak gayet memnun olmama rağmen cihazımda bırakın bazı oyunları, fotograf resim ve duvarkagidi gibi uygulamalari açamıyorum. Görûntûler gelmiyor. Acaba daha kactane uygulama açmiyor olabilir? Benim tespit ettiklerim simdilik, zedge, refacee app photo lab editör gibi cok önemli ve popüler uygulamalar görûntûlenemiyor iclerine girdigimde. Ayrıca en acıklısı mi türkiye resmi sayfası flash tabanındanmıdır bilinmez sayfa yarım yamalak açılıyor chrome da. Sorun işlemciden mi yoksa yazılımdan mı kaynaklanıyorm cihaz tûrkiye cihazı ayrıca garantili.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
10
Hocam burası poco f3 gt bölümü. Söylediğiniz şeyler tamamen yazılımsal bir problem.

Attila.almira

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Khan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
İyi de burda yardım istemeyecemde nerde isteyecem. Cözüm harici bir cvp istemiyorum ben. Kik yardimci olabilecek?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İyi de burda yardım istemeyecemde nerde isteyecem. Cözüm harici bir cvp istemiyorum ben. Kik yardimci olabilecek?
Sizin cihazınız Poco X3 GT... Oysa konularınız ve yorumlarınız farklı bir cihaz olan Poco F3 GT forumu altında yer alıyor.

Aşağıdaki forum bölümünden çok daha hızlı ve doğru cevaplara ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Arkadaşlar, cihazı alalı yaklaşik bir hafta oldu ve hem performans hem pil hemde kamera olarak gayet memnun olmama rağmen cihazımda bırakın bazı oyunları, fotograf resim ve duvarkagidi gibi uygulamalari açamıyorum. Görûntûler gelmiyor. Acaba daha kactane uygulama açmiyor olabilir? Benim tespit ettiklerim simdilik, zedge, refacee app photo lab editör gibi cok önemli ve popüler uygulamalar görûntûlenemiyor iclerine girdigimde. Ayrıca en acıklısı mi türkiye resmi sayfası flash tabanındanmıdır bilinmez sayfa yarım yamalak açılıyor chrome da. Sorun işlemciden mi yoksa yazılımdan mı kaynaklanıyorm cihaz tûrkiye cihazı ayrıca garantili.
sayın hocam cihazınız garantili ise sıfırlayın gene düzelmezse yetkili servise götürün cihaza rom atsınlar ( onlara yazılımsal sorunlar olduğunu söyle ve telefona yazılım atmalarını rica et ) eğer garatili değilse yazılımı kendin at internette bir sürü video var . Kolay gelsin

Üst Alt