Soru Poco x3 gt oyun sorunu

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Arkadaşlar benim telefon Redmi note 10 pro 5 g global sürüm (global adıyla poco x3 gt) telefon çok iyi fakat bu oyunda oyunun adı Bia 3 oyun açılışında böyle kalıyor açılmıyor bu konsol resmi ilk kez görüyorum bu oyunda bilgisi olan varmı teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-21-14-36-47-626_com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM.jpg
    Screenshot_2022-10-21-14-36-47-626_com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 10

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Arkadaşlar benim telefon Redmi note 10 pro 5 g global sürüm (global adıyla poco x3 gt) telefon çok iyi fakat bu oyunda oyunun adı Bia 3 oyun açılışında böyle kalıyor açılmıyor bu konsol resmi ilk kez görüyorum bu oyunda bilgisi olan varmı teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Onu bilmiyorum ama ben çeşitli oyunlar oynayıp Xbox cloud game üzerinden PlayStation 4 kolu taktım herhangi bir sıkıntı çıkmadı pubg'de 90 FPS bile alıyorum 45 dereceye kadar ısınıyor ama cihaz kasmıyor belki sıkıntı senin cihaztadır

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3

Onu bilmiyorum ama ben çeşitli oyunlar oynayıp Xbox cloud game üzerinden PlayStation 4 kolu taktım herhangi bir sıkıntı çıkmadı pubg'de 90 FPS bile alıyorum 45 dereceye kadar ısınıyor ama cihaz kasmıyor belki sıkıntı senin cihaztadır
Teşekkürler Mehmet fakat bu sorunu ilk kez görüyorum bunun sebebi ne olabilir diğer poco x3 gt oyuncuları bu oyunu oynuyor

Teşekkürler Mehmet fakat bu sorunu ilk kez görüyorum bunun sebebi ne olabilir diğer poco x3 gt oyuncuları bu oyunu oynuyor
Mehmet bey ben oyuna konsol olmadan giriyorum konsol kullanmıyorum benim en favori oyunum bu oyun için bu telefonu aldım rica etsem X3 gt ile bu oyunu yükleyip konsol olmadan normal bir şekilde açarmısınız rica ediyorum

Son düzenleme:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51

Mehmet bey ben oyuna konsol olmadan giriyorum konsol kullanmıyorum benim en favori oyunum bu oyun için bu telefonu aldım rica etsem X3 gt ile bu oyunu yükleyip konsol olmadan normal bir şekilde açarmısınız rica ediyorum
Oyunun ismi ne

Bia 3 yazınca çıkmadı tank savaş oyunu çıktı

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Oyunun ismi ne

Oyunun ismi ne

Mehmet bey yeni gördüm ilginiz için teşekkür ederim oyunun resmini atıyorum eğer poco x3 gt kullanıyorsanız bu oyunu yükleyip konsol takmadan oyunu açarmısınız oyun konsolu kullanmıyorum telefon da oynuyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-26-08-06-07-407_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2022-10-26-08-06-07-407_com.android.vending.jpg
    529,4 KB · Görüntüleme: 7

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Mehmet bey yeni gördüm ilginiz için teşekkür ederim oyunun resmini atıyorum eğer poco x3 gt kullanıyorsanız bu oyunu yükleyip konsol takmadan oyunu açarmısınız oyun konsolu kullanmıyorum telefon da oynuyorum
Hocam ilk olarak cihazı ben de kullandığım için konuya merak ederek baktım benim cihazda herhangi bir sıkıntı çıkmadı benim cihaz 128'lik hafızanın çoğu boş acaba sizin hafızanız mı doldu cihazı yeniden başlatın Bir de oyunun ön belleğini temizleyin bu arada aynı uyarıyı ben de aldım ama kontrollerde herhangi bir sıkıntı yok oyunun ilk bölümünü oynadım bitirdim ama kontroller kontrolcü kontrolleri ateş etmek için x'e bas mesela

Hocam ilk olarak cihazı ben de kullandığım için konuya merak ederek baktım benim cihazda herhangi bir sıkıntı çıkmadı benim cihaz 128'lik hafızanın çoğu boş acaba sizin hafızanız mı doldu cihazı yeniden başlatın Bir de oyunun ön belleğini temizleyin bu arada aynı uyarıyı ben de aldım ama kontrollerde herhangi bir sıkıntı yok oyunun ilk bölümünü oynadım bitirdim ama kontroller kontrolcü kontrolleri ateş etmek için x'e bas mesela
Bir de oyun değişik olarak 80 FPS 70 FPS verdi normalde oyunlar 60 ya da 120 verir

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3

Bir de oyun değişik olarak 80 FPS 70 FPS verdi normalde oyunlar 60 ya da 120 verir
Teşekkür ederim Mehmet bey siz oyunu konsol olmadan düz olarak oynayabildinizmi oyun yüklendimi benim telefon da oyun resimdeki gibi takılıyor açılmıyor 128 hafızanın 65 GB boş yer var önbellek temizleme yaptım oyunu en az 7 kere silip yükledim yine olmadı yani siz oyunu oynayabildinizmi sizi de yordum hakkınızı helal edin

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3

Mehmet bey oyunda bir bakarmısınız kontroller bölümüne aşağıya resim atıyorum böylemi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-26-14-56-06-057_com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM.jpg
    Screenshot_2022-10-26-14-56-06-057_com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 7

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Mehmet bey oyunda bir bakarmısınız kontroller bölümüne aşağıya resim atıyorum böylemi
Aynısı ama ben oyunu mobil ayarlarla oynadım

Belki de siz çok ileridesinizdir diye sıkıntı çıkarıyordur zira ben sadece 1 seviyeye oynadım

Aynısı ama ben oyunu mobil ayarlarla oynadım

Belki de siz çok ileridesinizdir diye sıkıntı çıkarıyordur zira ben sadece 1 seviyeye oynadım
Hocam belki de bu bir işarettir yeni oyunları açılmanız gerekiyordur açıkçası ben zaten oyunu mekanik ve grafik olarak pek beğenmedim ne bileyim gidip ark survival oynayabilirsiniz Brigth memory oynayabilirsiniz modern combat 5 oynayabilirsiniz bu saydığım oyunların hepsinin grafikleri iyi yine de siz bilirsiniz sonuçta zevkler tartışılmaz

Son düzenleme:
Üst Alt