Yardım Poco x3 dokunmatik sapıtması

NeSSeN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
0
üstad şarj aleti orijinal, redmi note 10 pro ve redmi note 7 şarj ediyorum onlarda yok. ayrıca aosp romda yaşamıyorum sorunu. yazılımsal olduğuna eminim yani. sorunsuz miui görmedim zaten şu ana kadar

ayrıca forumda paylaşılan miui pulse 12.3 romundayım. bu romda o sorun yok. şarj olurken dokunmatiği sapıtan varsa deneyebilir

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende PULSE dayım herhangi bi problem yok şuanda , kardeşimde de poco X3 var oda PULSE kullanıyor herhangi bi şikayeti yok daha

msp50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
crixus, meaksut, bir çözüm bulabildiniz mi, Bende de aynı sorun olmaya başladı 1 haftadır.

Gün için birkaç kez kendi kendine işlem yapıyor ekran dokunmatiği.
Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum telefonu X3 NFC 128 lik olandan
Rom değişikliği veya güncelleme de yapmadım sadece aldığımda imei işlemi gerçekleştirmiştim 4 ay önce.

Soruna çözüm bulabilen var mı arkadaşlar?

msp50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
Çözüm bulan yok mu arkadaşlar ?

crixus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zeyit
Cihazım
Poco x3
Konular
3
Çözüm bulan yok mu arkadaşlar ?
Yaklaşık 20 gündür filan Hindistan Kararlı V12.5.2.0 sürümündeyim bu süre zarfında karşılaşmadım tekrar bu durumla dilerseniz sizde deneyip gözlemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

msp50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
Yaklaşık 20 gündür filan Hindistan Kararlı V12.5.2.0 sürümündeyim bu süre zarfında karşılaşmadım tekrar bu durumla dilerseniz sizde deneyip gözlemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz
Cevap için teşekkür ederim. Bende de ekran koruyucu vardı; telefonun üzerinde olan incenin üstüne Telefoncu arkadaş telefonu alırken kalın cam olandan bir tane daha takmıştı, onu kaldırdım, (telefonun üzerinde gelen ince olan duruyor) 3-4 gündür yapmıyor bakalım nasıl olacak, gerekirse romda da değişiklik yaparım, sizinki inşallah tekrar yapmaz, eğer yaparsa buradan bilgilendirirseniz sevinirim. İyi günler

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
Arkadaşlar ekranın üstünde isaretliyici konumu ve dokunmaları göster aktif durumda son bir kaç gündür ekran kendi kendine dokunuyor.İnstagramda falan like atıyor.Herhangi bir anormal durum var mı şu ekranda ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Sorun donanımsal arkadaşlar çözümü yok , bütün romları denemiş biri olarak söylüyorum arada halen dokunmatik sapıtıyor nadir de olsa , ekranı kilitleyip tekrar açınca düzeliyor

Üst Alt