Yardım Poco x3 boootloader kilidi için yetkili hesap lazım

apocan651

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdasd
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Merhaba arkadaşlar pocox3 cihazın imeisi klonlandı bootloader kilidi kapalı ve bunun için yetkili hesaba ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

Silo.klc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi 9T
Meslek
Tir şoförü
Konular
3
Merhaba ben Süleyman kaleci kendi telefonumun bootloader kilidini açmak istiyorum fakat böyle bir sorunla karşılaştım bunun ne anlama geldiğini anlayamadım ve çözüm olarak nasıl bir yol izlemem lazım Bu konuyla ilgili bir video var mıdır

Ekli dosyalar

• IMG-20220101-WA0143.jpg
    IMG-20220101-WA0143.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 55

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Yanlış biliyorsam düzeltsinler, burada kendine ait olan telefonla doğrulanmış mi hesabını girmen gerekiyor. bloke olma durumu var mı bilmiyorum ama hesaba girmeden de telefon öylece kalıyor. eğer hesabı bilmiyorsan bir çözüm ama cahilce :)... twrp yüklü ve kilit açıksa başka rom yükle sorun ortadan kalkar. (yanlış olabilir doğrulanmasını bekle eğer aynı düşüncede biri varsa yaparsın)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Merhaba ben Süleyman kaleci kendi telefonumun bootloader kilidini açmak istiyorum fakat böyle bir sorunla karşılaştım bunun ne anlama geldiğini anlayamadım ve çözüm olarak nasıl bir yol izlemem lazım Bu konuyla ilgili bir video var mıdır
Burada sizin yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Cihazınız yazılı olan mi hesabının sahibi tarafından çalıntı moduna alınmış. O kişiye ulaşmanız lazım.

micro77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Elektronik
Konular
10
Merhaba arkadaşlar pocox3 cihazın imeisi klonlandı bootloader kilidi kapalı ve bunun için yetkili hesaba ihtiyacım var yardımcı olur musunuz
Başka bir yöntem de ; EDL modunda servis romu yükleyerek işlem yapmak ...
Bulunduğunuz şehirde bu işi yapanlardan yardım alabilirsiniz.

Silo.klc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi 9T
Meslek
Tir şoförü
Konular
3
Yanlış biliyorsam düzeltsinler, burada kendine ait olan telefonla doğrulanmış mi hesabını girmen gerekiyor. bloke olma durumu var mı bilmiyorum ama hesaba girmeden de telefon öylece kalıyor. eğer hesabı bilmiyorsan bir çözüm ama cahilce :)... twrp yüklü ve kilit açıksa başka rom yükle sorun ortadan kalkar. (yanlış olabilir doğrulanmasını bekle eğer aynı düşüncede biri varsa yaparsın)
Cevabiniz icin teşekkürler fakat bende zaten kilidi acmak istiyorum yani kilit acik degil acmaya çalışırken bu cikiyordu yillardir kulandigin mi hesabimda oyle oluyordu bende baska kendi mi hesabimdan telefonumu kaldirdim baska mi hesabina entegre ettim ve onunla denedim kilidi açmak için işe yaradi bu çözüm ve 7 günün sonuda
açtım böyle durum yasayan olursa boyle bir yol izliyebilier saygilar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevabiniz icin teşekkürler kilit acmaya çalışırken bu cikiyordu yillardir kulandigin mi hesabimda oyle oluyordu bende mi hesabimdan telefonumu kaldirdim baska mi hesabina entegre ettim ve onunla denedim kilidi açmak için işe yaradi bu çözüm ve 7 günün sonuda
açtım böyle durum yasayan olursa boyle bir yol izliyebilier saygilar
Burada sizin yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Cihazınız yazılı olan mi hesabının sahibi tarafından çalıntı moduna alınmış. O kişiye ulaşmanız lazım.

Üst Alt