Yardım POCO X3 Bluetooth Kulaklık Mikrofon Sorunu

zaferb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Konular
1
Herkese merhabalar,
MIUI 12.0.8 Global romdayim. Spunky beat bluetooth kulaklığimin mikrofonuyla konuşma yapamıyorum.
Karşı tarafın sesi sıkıntısız geliyor, medya seslerini rahatlıkla duyuyorum ama bluetooth kulaklığın mikrofonunu kullanamıyorum maalesef. Uygulamadaki ses kaydında sıkıntı yok gözlemlediğim kadarıyla. Konuşmalarda sesim çok derinden ve aşırı kısık gittiğini söylüyor karşımdakiler.
Codec olarak aptx den diğer codeclere de aldım çözüm olmadı. İnternetteni birkaç tavsiyeden hareketle Google Asistanı kapattım yine çözüm olmadı maalesef.
Farklı telefonda denedim sıkıntı yok. Farklı Bluetooth kulaklığı telefonumda denedim onda da sıkıntı yok. Codec falan mmi uyuşmuyor acaba?
Tavsiyeniz var mi?

ebubekirakdag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ebubekir Akd
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Aynı sorunu bende Airpods 2 de yaşıyorum dostum. Demek ki kulaklıkla alakalı değil orada artık kesiniz.

UBAY5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
0
Merhaba

Aynı sorun bende de var. Kulaklık bluetooth kulaklık da değil. Mikrofon olan taraftan hem az ses geliyor hem de mikrofondan karşıya ses gitmiyor. Kağıt üstüne bakınca gerçekten muadilleri telefonları 2x 3x fark atıyor ama alıp kullanmaya başladıktan sonra şişirilmiş özellikler olduğunu fark ediyorsun. Isınması ayrı dert bataryasının çabuk çok hızlı bitmesi ayrı dert. 11.05.2021 tarihinde aldım 17.05.2021 tarihine iade talebi oluşturdum. Alacaklar iki kez düşünsün ve kullanıcı yorumlarını detaylı okusun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba

Aynı sorun bende de var. Kulaklık bluetooth kulaklık da değil. Mikrofon olan taraftan hem az ses geliyor hem de mikrofondan karşıya ses gitmiyor. Kağıt üstüne bakınca gerçekten muadilleri telefonları 2x 3x fark atıyor ama alıp kullanmaya başladıktan sonra şişirilmiş özellikler olduğunu fark ediyorsun. Isınması ayrı dert bataryasının çabuk çok hızlı bitmesi ayrı dert. 11.05.2021 tarihinde aldım 17.05.2021 tarihine iade talebi oluşturdum. Alacaklar iki kez düşünsün ve kullanıcı yorumlarını detaylı okusun.
Benim telefonum poco x3 pro bu arada.

Son düzenleme:

MrFlash16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
0
Bende de aynı sorun var.Konuşma yaptığım zaman karşıya ses gitmiyor.Galiba rom'u yeniden flashlayacam.

Hayati6103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
xiaomi mi10t 5g
Konular
0
ben yeni rom attım mi10t cihaza. değişmedi birşey. mıuı 13 yüklü şuan. jabra elite 2 almıştım servis 2 defa değiştirdi. 3. değişim jabra elite 3 yolladılar. sorun devam ediyor. utanıyorum yollamaya. yardım

Üst Alt