Yardım poco X3 4.5g şebeke sorunu

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Benzer bir durum arkadaşımın telefonunda da oldu. Garantili poco x3 Turkcell, bulunduğu ofiste Samsung eski bir telefonu 4.5 g çekerken poco 3 g de kalıyor garantiye göndermemiz mi gerekir.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Ayni islemi poco x3de bende yaptim hicbir sorun olmadi cihaz sorunsuz kullaniliyor yapilan islemde hata var gibi duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benzer bir durum arkadaşımın telefonunda da oldu. Garantili poco x3 Turkcell, bulunduğu ofiste Samsung eski bir telefonu 4.5 g çekerken poco 3 g de kalıyor garantiye göndermemiz mi gerekir.
Hatla alakali bir sorun yoksa yetkili servise gondermeniz gerekir.

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Ayni islemi poco x3de bende yaptim hicbir sorun olmadi cihaz sorunsuz kullaniliyor yapilan islemde hata var gibi duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatla alakali bir sorun yoksa yetkili servise gondermeniz gerekir.
Hocam cevabımız için teşekkürler. Sabah tekrar denedik 4,5 g pocoda geliyor sonra +h ye geçiyor ama samsungta sabit 4,5 g aktif.
Hat kaynaklımı diyorsunuz ona göre yeni sim kartı çıkartabiliriz.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Belki yeni telefon alacak arkadaşlar burayı okur ve bilgilenir.

Garantisiz xioami alacak arkadaşlar ...

Kesinlikle telefonu aldığınız anda / aldığınız telefoncuda IMEI attırmayın

8 ay kullanım hakkınız var zaten

Yani 8 ay boyunca o telefonu SORUNSUZ bir sekilde kullanabiliyorsunuz

Bu 8 aylık süreçte zaten telefona SORUNSUZ IMEI atmayı kendiniz de öğreniyorsunuz

Telefoncular bu işi beceremiyor , ellerindeki hazır qnc'ler genellikle sorunlu oluyor

Kural basit

Telefonu al ve çık o dükkandan , IMEI desteği istemiyorum teşekkür ederim de ve devam et

8 ay sonra zaten sen o telefonun ustası olacaksın , ayrıca daha acemi olduğunuz dönemde de IMEI atılmış telefonu patlamamış olursunuz

Ben de aynı cihazdan kullaniyorum. Hiç IMEI falan uğraşmadım. Çünkü telefon daha yeni, twrp bile yeni yeni çıkmaya başladı telefona. İzin verin bağımsız geliştiriciler yöntemlerini geliştirsin ve işler kolaylassin .

Bu arada sorununuz tabii ki %100 yanlış IMEI atılması ... Sorunu başka bir yerde arayıp vakit kaybetmemeni tavsiye ederim.ayni telefoncuya Allah'a emanet ol diyip ilişkinizi kesin. 100 kere de gitseniz hatalı IMEI atılacak

Son düzenleme:
Üst Alt