Yardım poco X3 4.5g şebeke sorunu

mehmettkorkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
poco X3
Konular
1
2.5 ay önce poco X3 aldım ımei atıldı aldığımdan beri ara ara telefon çekmesine rağmen ulaşılamıyor (4.5 g 2 çizgi ve altı çekerse oluyor ) telefonu 3g ye alınca full oluyor şebeke önceki telefonumda böyle bir sorun varmı hatırlamıyorum ama ara ara yine ulaşılamıyordu. 4.5g hatta geçelide 5 6 ay oldu acaba hatta mı problem var (hattım türk telekom).
Aldığım yere gittim ımei yı yeniledi duzelmedi hattını değiştir dedi ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım dedi

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
2.5 ay önce poco X3 aldım ımei atıldı aldığımdan beri ara ara telefon çekmesine rağmen ulaşılamıyor (4.5 g 2 çizgi ve altı çekerse oluyor ) telefonu 3g ye alınca full oluyor şebeke önceki telefonumda böyle bir sorun varmı hatırlamıyorum ama ara ara yine ulaşılamıyordu. 4.5g hatta geçelide 5 6 ay oldu acaba hatta mı problem var (hattım türk telekom).
Aldığım yere gittim ımei yı yeniledi duzelmedi hattını değiştir dedi ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım dedi
Hocam sorununuz, operatör kaynaklı olabilir. Türk Telekom başlı başına sıkıntılı bir hat zaten. Bahsettiğiniz sıkıntıyı ben de ara ara yaşıyorum. Yine de imkanınız varsa başka bir hattı telefonunuzda deneyerek gözlemleyin. Bir sıkıntı olmazsa, sorunun operatör kaynaklı olduğuna kesin kanaat getirebilirsiniz.
İyi forumlar...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Buna benzer Bir sorunu hattı yeniden çıkarıp aştım başka hat takip deneyin cihaza aynı sorunu yapmazsa hat ile alakası vardır demektir yaparsa telefon ile alakası vardır a

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bu arada sonucunu paylaşırsanız, forumdakilere de bilgi vermiş olursunuz.

mehmettkorkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
poco X3
Konular
1
Hocam sorununuz, operatör kaynaklı olabilir. Türk Telekom başlı başına sıkıntılı bir hat zaten. Bahsettiğiniz sıkıntıyı ben de ara ara yaşıyorum. Yine de imkanınız varsa başka bir hattı telefonunuzda deneyerek gözlemleyin. Bir sıkıntı olmazsa, sorunun operatör kaynaklı olduğuna kesin kanaat getirebilirsiniz.
İyi forumlar...
babamın hattını takıp denedim (türk telekom ) ondada oldu. Hat benim üzerime değil fakat hat sahibi alıp gönderecek. gelince deneyip buraya yazarım

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
babamın hattını takıp denedim (türk telekom ) ondada oldu. Hat benim üzerime değil fakat hat sahibi alıp gönderecek. gelince deneyip buraya yazarım
Hocam başka bir hattan kastım; Vodafone ya da Turkcell. Tekrardan Türk Telekom değil. yn~~

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei repair işlemi hatalı gibi görünüyor. Cihazınızda band proplemi mevcut. Bence yeniden imei işlemi yapılması lazım. Sık karşılaşılan bir durum..

R4W

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi 10
Konular
12
imei repair işlemi hatalı gibi görünüyor. Cihazınızda band proplemi mevcut. Bence yeniden imei işlemi yapılması lazım. Sık karşılaşılan bir durum..
hocam bu hususta hangi aşamadaki hata buna sebebiyet vermektedir?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam bu hususta hangi aşamadaki hata buna sebebiyet vermektedir?
bir çok sebebi mevcut. virüs programı bile işleme etki eder.. tek tek sıralamak zor ve yasak zaten :)

Üst Alt