Soru Poco x2 / k30 Global mi ?

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Selamlar dün k30 diye bi cihazı almaya gittim orda sahibi bunun poco x2 diye geçtiğini söyledi internetden baktım öyleymiş bi kaç konuya baktım herkes global romu yok falan yazmış ama bu cihaz da global rom var ileri de bi sıkıntı çıkarır mı bir de cihaza imei attırıcam ondan sonra yine global olarak kalır mı yoksa değişir mi şimdiden teşekkürler iyi forumlar

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Cihaxın yedeğini alın 4 wipe yapım cache dalvik data internal storage.reboot menüsüne gelin reboot recovery yapın. telefon boot edip twrp açılınca format data yapın ardından pc ye bağlayıp romu atın install menüsünden yükleyin temiz olarak açılıcaktır

Oyla:

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Cihaxın yedeğini alın 4 wipe yapım cache dalvik data internal storage.reboot menüsüne gelin reboot recovery yapın. telefon boot edip twrp açılınca format data yapın ardından pc ye bağlayıp romu atın install menüsünden yükleyin temiz olarak açılıcaktır
hocam bu son 12.5 mıuı yukledim iyi hoş güzel de kasma donmalar seziyorum ayrıca bildirim çubuğu bildirim simgeleri hoşuma gitmedi miui12 stable a dönsem çok bir kaybım olur mu

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Benim miui 11 kullanmıyorum miui 12nin çok fazla bi getirisi yok birkaç arayüz değişikliğinden başka stabilite ve batarya süresi için miui 12 kullanılmaz ama siz derseniz ben macera arıyorum her hafta güncelleme alsın her hafta format data yapıyım diyorsanız birkaç özellikten başka bi kaybınız olmaz.

Oyla:
Üst Alt