Soru Poco X2 4G 8Gb Ram 256Gb Hafızalı Telefon Hataları

Songur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Lg
Konular
1
Merhaba Poco X2 4G 8Gb ram 256Gb hafızalı telefonum ile ilgili bir kaç soru sormak istiyorum
1-) Telefonu ayarlardan sıfırlayınca imei siliniyor twrp'den sıfırlayınca herhangi bir sorun olmuyor lakin ben her zaman twrp ve root kurmak istemiyorum. Bunun herhangi bir çözümü var mı? (Not: Telefona imei reapair işlemi yapıldı)

2-) Eu rom kullanıyorum 12.1.3 telefon rootlu idi akşam şarja bağladım sabah telefonu elime aldığımda magisk uygulaması kalkmış telefonun bazı uygulamaları silinmiş (youtube vanced vs) telefonun dosyalarına girmek istedim erişim reddedildi dedi sonra telefonu yeniden başlattım muı yazısında kaldı sonra twrp geçiş yaptı telefon açılmıyor. Telefonu sıfırlamak zorunda kaldım ama bütün verilerim gitti bu durum neyden olmuş olabilir son romlar hatalı mı? telefonu eu 12.0.5 yüklemek zorunda kaldım.

3-) Indıa 12.1.3 romunda dosyalar erişim vermiyor sanki ios gibi müzik indiriyorum göremiyorum kamera klasöründeki resimleri videoları göremiyorum. Bu sorun neyden olmuş olabilir?

Yardımlarınız için teşekkür ederim....

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
1- TWRP kurun magisk yüklemeyin rootlu olmaz o zaman
2- 12.0.5 kalın rom değiştirme yapmayacaksanız Miui 11 geçin daha stabil
3-Bilmiyorum

Songur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Lg
Konular
1
1- TWRP kurun magisk yüklemeyin rootlu olmaz o zaman
2- 12.0.5 kalın rom değiştirme yapmayacaksanız Miui 11 geçin daha stabil
3-Bilmiyorum
Telefona twrp kuruyorum lakin yeniden başlayınca twrp gidiyor. Twrp kurup içinden magisk yükleyince gitmiyor. Magisk kurmadan kalıcı twrp nasıl kurabilirim.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Telefona twrp kuruyorum lakin yeniden başlayınca twrp gidiyor. Twrp kurup içinden magisk yükleyince gitmiyor. Magisk kurmadan kalıcı twrp nasıl kurabilirim.
Eu rom yükleyin onda twrp sorun ćikarmaz hangi twrp yi yüklüyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu rom yükleyin onda twrp sorun ćikarmaz hangi twrp yi yüklüyorsunuz
Ayrıca böyle bir sorunu ilk defa duyuyorum.magiskin twrp ye ihtiyacı var ama twrp bin magiske yok

Üst Alt