Yardım Poco MIUI 14 sürüm düşürme

Wasterqaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.2.0
Telefon Modeli
Poco x3 nfc
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 4 yıllık POCO X3 NFC cihaz kullanıcısiyim yaklaşık 8 9 ay önce gelen MIUI 14 sürümünden sonra telefon normal kullanımda oyunda ve şarj olurken resmen alev atmaya başladı 65 70 derecelere kadar çıkıyor bu sürümden cidden hiç ama hiç memnun değilim MIUI 12'ye kadar düşürmek istiyorum öncesinde böyle bir sorun yoktu daha önce sürüm düşürme yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba (cihaz yurt dışı hardreset attım IMEI gitme gibi bir durumu olmadı)

Ekli dosyalar

• IMG_20240319_214930.jpg
    IMG_20240319_214930.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20240319_214907.jpg
    IMG_20240319_214907.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 14

EmirmanXwzX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir Han
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
Hocam twrp varsa oradan yapabilirsin youtubede videosu vardır. Eğer yoksa MIUI'ın bir bugu vardı miui 14de çalışıyormu bilmiyorum. Önce cihazda bulunan romun sürümünü indiriyorsun sonra geçmek istediğin sürümü indiriyorsun sonra güncelleyiciye gidip orada 14 yazan büyük yazıya art arda tıklıyorsun. Ek güncelleme özellikleri açık diyecek sağ üstteki 3 noktada güncelleme paketini seçin diye bir yazı çıkacak ona tıkla sonra şu anki kullandığın sürümün dosyasını seç en son bir onaylama yazısı çıkacak ona basmadan dosyalara gir bu iki dosyanın adını birbirilerinkiyle değiştir sonra bas. Bug olacak o düşük sürüm dosyayı kuracak tam anlatamadım ama bununda youtubede videosu vardır

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 4 yıllık POCO X3 NFC cihaz kullanıcısiyim yaklaşık 8 9 ay önce gelen MIUI 14 sürümünden sonra telefon normal kullanımda oyunda ve şarj olurken resmen alev atmaya başladı 65 70 derecelere kadar çıkıyor bu sürümden cidden hiç ama hiç memnun değilim MIUI 12'ye kadar düşürmek istiyorum öncesinde böyle bir sorun yoktu daha önce sürüm düşürme yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba (cihaz yurt dışı hardreset attım IMEI gitme gibi bir durumu olmadı)
Fastboot ile halledebilirsiniz sürüm düşürmede bir komutu silmeniz gerekiyor YouTube'da videosu var.

Oyla:
Üst Alt