MIUI 12.5 POCO M3 – Türkiye Kararlı Rom V12.5.6.0.RJFTRXM İndirme Bağlantıları

berky20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay Bayra
Cihazım
Poco M3
Konular
3
Kesin olarak tepki verir veya vermez diyemiyorum maalesef hocam. Bazen batarya bittiğinde cihaz EDL'den çıkabiliyor ama açıkçası çok nadiren oluyor bu durum. Genellikle EDL moda düşen cihazlara yetkili hesap ile yazılım atılması gerekiyor ancak bu işlemin ücreti oldukça fazla olduğu için size bu öneride bulundum.
Hocam cumadan beri telefon öylece duruyordu. Bugün şarja taktım %0 olduğunda çıkan bitik simgesi gözüktü. Şarjda açmaya çalışınca şarjın yüzde kaç olduğunu gösterdi ben de 5 olana kadar bekledim ve şarjdan çektim. şimdi tekrar açılmıyor clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam cumadan beri telefon öylece duruyordu. Bugün şarja taktım %0 olduğunda çıkan bitik simgesi gözüktü. Şarjda açmaya çalışınca şarjın yüzde kaç olduğunu gösterdi ben de 5 olana kadar bekledim ve şarjdan çektim. şimdi tekrar açılmıyor clap~~

O zaman çözüm yetkili hesap gibi görünüyor hocam maalesef. Ücretli Onarımlar forumu altında yer alan konulardan teknisyen arkadaşlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz. Umarım cihazınızda donanımsal bir problem yoktur.

Üst Alt