Soru Poco m3 telefonu guncelleyeyim mi?

mertkay46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco m3
Konular
1
Telefon poco m3. Kacak almistim. İmei kaydini falan sonradan yapmistik. Yani bootloader kilidi vs acik. İlk aldigim zamanlar güncelleme yapinca telefon komple çökmüştü. meeger poco m3 ler guncellenince hep oyle olmus nedenini bilmiyorum. mecbur bilgisayara baglayip global rom yuklemistim kurtarmak icin telefondaki butun fotolar bilgiler falan gitmisti. Sütten agzim yaninca global romu yükledikten sonra bir daha güncelleme yuklemedim telefona. Simdi baktim 12.0.10 guncellemesi var. Ben su an 12.0.6 sürümündeyim. Poco m3 kullanan arkadaslar güncelleme sonrasi sikinti yasadilar mi, guncellesem basim agrir mi yine ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-05-16-10-04-048_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-10-05-16-10-04-048_com.android.updater.jpg
    225,1 KB · Görüntüleme: 4

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Evet başınız ağrır... M3'te güncelleme sonrasında modem dosyası flashlamak gerekli.

Güncellemede de pek bir şey yok zaten. Laf olsun diye gönderilmiş bir güncelleme. Bence hiç güncellemeyin, adam gibi değişiklikler içeren bir güncelleme geldiğinde yapar o zaman uğraşırsınız.

Edrous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
idris
Cihazım
Note 4
Konular
0
Telefon poco m3. Kacak almistim. İmei kaydini falan sonradan yapmistik. Yani bootloader kilidi vs acik. İlk aldigim zamanlar güncelleme yapinca telefon komple çökmüştü. meeger poco m3 ler guncellenince hep oyle olmus nedenini bilmiyorum. mecbur bilgisayara baglayip global rom yuklemistim kurtarmak icin telefondaki butun fotolar bilgiler falan gitmisti. Sütten agzim yaninca global romu yükledikten sonra bir daha güncelleme yuklemedim telefona. Simdi baktim 12.0.10 guncellemesi var. Ben su an 12.0.6 sürümündeyim. Poco m3 kullanan arkadaslar güncelleme sonrasi sikinti yasadilar mi, guncellesem basim agrir mi yine ?
Ben dediğin güncellemeyi yaptım ve açılmadı. modem dosyasını atınca düzeldi. Yapma derim. Bana 12.0.17 güncellemesi geldi ve yapmıyorum. (yine aynısı olacak diye) Acaba hangi sürüm ile android 11 güncellemesi geliyor? Bilgisi olan varsa cevap yazarsanız çok sevinirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Fruk19078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Poco m3
Konular
1
Aynı şeybenimde başıma geldi telefon yeni geldi yurt dışı. Geldiği gibi güncellleme yaptım telefon yeniden başlatıldı derken kaldı açılmadı, telefoncuya götürdüm yapamadı yardımcı olurmusunuz nasıl yptınız siz

Üst Alt