Yardım Poco m3 recovery mod sorunu

AlienX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco m3
Konular
1
Poco m3 global versiyon cihazım. 2 gün önce cihazın MIUI sürümünü güncelledim ve ondan sonra recovery ekranına geldi nv data corrupted hatası verdi. Gidip bilgisayardan bi bin doayasıyla telefonu açabildim ve normal kullanıyodum her şeyi silinmişti. Gece yattım teledonu bıraktım sabah kalktığımda yine recovery ekranına gelmişti. Bunu yine aynı şekil mi yapmalıyım yoksa farklı bir sorun mu var anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Poco m3 global versiyon cihazım. 2 gün önce cihazın MIUI sürümünü güncelledim ve ondan sonra recovery ekranına geldi nv data corrupted hatası verdi. Gidip bilgisayardan bi bin doayasıyla telefonu açabildim ve normal kullanıyodum her şeyi silinmişti. Gece yattım teledonu bıraktım sabah kalktığımda yine recovery ekranına gelmişti. Bunu yine aynı şekil mi yapmalıyım yoksa farklı bir sorun mu var anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim
Cihaz içindeki güncelleme kısmından, güncellemeleri otomatik indir ve kur seçeneğini kapatınız. Gece romu indirip otomatik kurmaya çalıştığı için ve kuramadığı için reecovery modunda kalıyordur.

Üst Alt