Soru Poco M3 Nv Data is corrupted hatası

yefes01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf efe
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Cihazım poco m3 bir sabah aniden nv data is coruupted hatası verdi cihazın bootloader kilidi kapalı oem kapalı fastboot yöntemiyle denedim any devices waiting uyarısında kalıyor .çzümü nedir?

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
Telefon güncelleme yapmış geçmiş olsun edl modda modem yükleme yapilmasi lazım H.kadioglu bu işin ustası ona yaptırabilirsiniz

Oyla:

emiwr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
poco m3
Konular
1
Cihazım poco m3 bir sabah aniden nv data is coruupted hatası verdi cihazın bootloader kilidi kapalı oem kapalı fastboot yöntemiyle denedim any devices waiting uyarısında kalıyor .çzümü nedir?
Merhaba Hocam Geçmiş olsun, Aynı problemi bende yaşadım YouTube videolari yardımcı oldu modem atma işlemi ile aşırı kolay şekilde hallettim fakat video linkini paylaşmam sorun olabilir mi bilmiyorum,Tekrardan geçmiş olsun

Oyla:

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Arkadaşım adam bl kilidi kapalı diyor sen YouTube videolarınıa yönlendiyorsun. Yanlış bilgi vermeyin. Saygılar

Oyla:

emiwr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
poco m3
Konular
1
Arkadaşım adam bl kilidi kapalı diyor sen YouTube videolarınıa yönlendiyorsun. Yanlış bilgi vermeyin. Saygılar
çok çok özür dilerim hocam,dikkat etmedim verdiğim yanlış ve yanıltıcı bilgiden dolayı özür dilerim hocam,saygılar

Oyla:
Üst Alt