Yardım POCO M3 İçin 10-12 geçişi

sametke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet kemer
Cihazım
poco m3
Konular
1
Poco M3 aldım ancak hala android 10 sürümünde ve miui 12 ile görünüyor, internetteki android 12 tabanlı miui 13 sürümünü indirirsem manuel kurarsa problem olur mu?

hkn_yldz041

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
poco m3
Konular
5
Yurtdışı telefonsa nv deta hatası veriyor. Birde arama yaparken arama kesiliyor, müzikleri ve videolarda kesik, kesik

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Poco M3 aldım ancak hala android 10 sürümünde ve miui 12 ile görünüyor, internetteki android 12 tabanlı miui 13 sürümünü indirirsem manuel kurarsa problem olur mu?
Dostum bence hiç karıştırma tavsiye etmiyorum. Poco M3 ler, redmi 9t ler için IMEI işlemi yapıldısa 12.5... sürümleri sıkıntılı miui 13 ve android 12 sürümünü denemedim. IMEI işlemi yapılmadı ise sorun çıkarmıyor. En stabil çalışan MIUI 12.0.8 ve android 10 dur. IMEI işlemi orijinal qcn üzerine yazılmadı ise de bağlantı sorunları yaşarsın ve nv-data hatası cabası.

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
Hocam o telefon kalsın android 10 da. Telefonu kullanamazsınız güncelleyince. Miui 13 sıkıntılı zaten

hkn_yldz041

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
poco m3
Konular
5
Poco m3 kullanıyorum 13 ve 14 yükledim. aramalar kesiliyor müzik ve video seslerin de kesintiler oluyor. Volte , vowifi birşeylerin den kaynaklanıyor. Anladım kadarıyla IMEI ilgili. Yurtdışı telefonsa IMEI deki cihazı kullandığın Operatörün web sayfasında volte ve vowifi destekleyen cihazlar listesi var benim gibi tablet numarası yüklememişlerse.😁 MIUI 13 ve 14 sürüm de sıkıntı olmaz sanırım.

Üst Alt