MIUI 12.5 Poco M3 (Citrus) - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.2.0.RJFEUXM İndirme Bağlantıları

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
musdi27, güncel TWRP needen bulabilirim?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
musdi27, güncel TWRP needen bulabilirim?
Unofficial sürümleri ayrıca araştırmak lazım hocam, ondan dolayı bir şey diyemiyorum. Ancak OrangeFox'u manuel kurabilirsiniz direkt. Forum'da konusu var:

TWRP yazdığına bakmayın, aynısını OrangeFox için de yapabilirsiniz. Diğer konunuzda OrangeFox bağlantısı atılmış zaten. Zip dosyasının içinden recovery.img dosyasını zip dışına çıkartmanız lazım.

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
Unofficial sürümleri ayrıca araştırmak lazım hocam, ondan dolayı bir şey diyemiyorum. Ancak OrangeFox'u manuel kurabilirsiniz direkt. Forum'da konusu var:

TWRP yazdığına bakmayın, aynısını OrangeFox için de yapabilirsiniz. Diğer konunuzda OrangeFox bağlantısı atılmış zaten. Zip dosyasının içinden recovery.img dosyasını zip dışına çıkartmanız lazım.
Hocam dediğiniz gibi ziptn çıkarıp recovery.img flashldım ve 12.5.2 romunu flashladım. Şu an açılmasını bekliyorum.

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7

Depolama yetersiz hatası alıyorum. 128 GB hafıza mecut. Ne yapabilrim?

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
Sistem 120 gb yer kaplıyor. Nasıl çözerim?

joker669

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özden
Cihazım
mi6
Konular
4
Fastboot EEA Avrupa romu yüklenince 12.5 güncellemesi otomatik olarak geliyor.Yükledim cihaz baya ağır çalışıyor sıfırdan kurmama rağmen.Poco M3 için en iyi romlar Arrow os yada havoc os vanilla sürümleri.

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
Fastboot EEA Avrupa romu yüklenince 12.5 güncellemesi otomatik olarak geliyor.Yükledim cihaz baya ağır çalışıyor sıfırdan kurmama rağmen.Poco M3 için en iyi romlar Arrow os yada havoc os vanilla sürümleri.
Şu an kullanıyorum. Ağırlaşma vs bi durum yok.

Üst Alt