Yardım Poco güncelleme sonrası hataları

Sefer667

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Səfər
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
1
Selam. Ben 3 gün önce Android 12 ve miui 13 romuna güncelledim. Ama bazı hatalar sorunlar var. Mesela ekran kaydedici başlatıldığı anda oynatılan video felan donuyor, yada hızlı oynatıyor. En kötüsü, kaydettiğim videoda ekran simsiyah gözüküyor. Hiç bişey kaydetmemiş gibi kaliyor öylece ama saniyeler ilerliyor.
Diğer bir sorun, bildirim çubuğunu indirirken bazen, ekran donup kalıyor ve otomatik kilide düşüyor cihaz.
Hızlı uygulamalar arasında geçiş yaparken, home buttonu basılı kalıyor. Kendi kendine uygulama kutusu açılıyor. Keşke güncellemesem dedim yani. Bunlar siradakı güncellemeyle düzelir mi? Yoksa eski roma geri.mi döneyim? Teşekkürler.

Emre Y

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Pocco X3 Pro
Meslek
Oyuncu
Konular
0
Bende böyle bir sorun yok. Gayet normal. Video uygulamasında herhangi bir ayar yaptınız mı? Hızlandırma, yavaşlatma gibi..
Bende aynı cihazı kullanıyorum daha fazla sorunu var. Tek tek yazmak yerine eski sürüme geçmeye çalışıyorum.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Eski sürüme boot kilidi açılarak geçilir bu işlemler cihazın varsa garantisini bitirir.
Format atarsanız bazı sorunlar çözülür ama hepsi diyemem.
Sonraki updatelerde illaki sorunlar çözülür ancak uzun dönemli oluyor sorunların tamamen çözülmesi.
Her zaman söylüyorum yine söyleyeyim.
MIUI13; updateler hemen hemen tüm model cihazlarda sorunlu almayın illa almak istiyorsanız önce Bir araştırma yapın bilmeyenlere duyurulur 😅😅😅

Üst Alt