Sohbet Poco f5 ses sorunu

eyp03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyup
Cihazım
Poco f5
Konular
1
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim.Iphone 7'den poco f5'e geçtim.Telefondan genelde memnunum ama beğenmediğim 2 özellik var.Bu konuda yardım istiyorum.
1.Telefonda ses sorunu var.Bazı aramalarda ve konuşmalarda ses az geliyor.Mecburen hoparlörü açmam gerekiyor.Bunu nasıl çözerim.Öyle ki WhatsApp görüntülü aramada arama sesi duymuyorum.Sürekli kapalı ve ayarlardan çözemedim.
2-İnstagram'da video seyrederken belli bir süre sonra ekran kendiliğinden kapanıyor.Geçen video çekerken de başıma geldi.Ekran kendiliğinden kapandı.Çözümü var mı yoksa telefonum sorunlu mu?

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim.Iphone 7'den poco f5'e geçtim.Telefondan genelde memnunum ama beğenmediğim 2 özellik var.Bu konuda yardım istiyorum.
1.Telefonda ses sorunu var.Bazı aramalarda ve konuşmalarda ses az geliyor.Mecburen hoparlörü açmam gerekiyor.Bunu nasıl çözerim.Öyle ki WhatsApp görüntülü aramada arama sesi duymuyorum.Sürekli kapalı ve ayarlardan çözemedim.
2-İnstagram'da video seyrederken belli bir süre sonra ekran kendiliğinden kapanıyor.Geçen video çekerken de başıma geldi.Ekran kendiliğinden kapandı.Çözümü var mı yoksa telefonum sorunlu mu?
1- bazen bende yaşıyor gibiyim ama çevresel seslerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Genelde dışarıda iken bu sorunu yaşadım ama hoparlörü açacak kadar kısık ses yoktu.
2- gece telefonu kullanırken parlaklık sıfır olduğu için ekran kapanma süresinin bittiğini anlamadığım için yaşıyorum. O da normal oluyor sanırım.
Cihazı güncellleyin bi güncel ise bi format atmayı deneyin

Üst Alt