Soru Poco F5 EEA hyperos?

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
F5 için EEA hyperos çıktı lakin global rom benimki EEA yi nasıl yüklerim hyperos youtube da adamlar dosyalarin adını değiştirerek yapıyor lakin ben denedim zaman damgasi diye bir hata veriyor bl açık ama root twrp yok bende. Bilgisi olan varmı varsa yönlendirebilir mi?

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Senin istediğin kurulum şeklinde recovery işini görüyor, ben kurdum cihaza aşağıya bir video bırakıcam aynı işlemleri yaparsan yukarıda bahsettiğin isim değiştirerek kurma işlemini yapabilirsin. Aşağıdaki videoda MIUI14 üzerine kurulum anlatılmış bunda kurulum şekli biraz farklı izle anlayacaksın. 6. dakikadan itibaren izleyebilirsin. Bu arada hevesini kırmak istemem ben POCO F5'i ekimde aldım şuana kadar hiç kastığına denk gelmedim Hyperos'ta ara ara ufak kasmalar yapıyor.

Kurulum için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin bende Global sürüm olduğu için Hyperos global sürüm çıkmasını bekledim o da bugün nete düştü kurulumunu yaptım. İlk olarak şuan halihazırda cihazında bulunan sürümü ve Hyperos'dan Avrupa ya da Global hangisini kurmak istiyosan o sürümü telefonun ana dizinine at, gerisi videoda. Takıldığın yer olursa sorarsın.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Senin istediğin kurulum şeklinde recovery işini görüyor, ben kurdum cihaza aşağıya bir video bırakıcam aynı işlemleri yaparsan yukarıda bahsettiğin isim değiştirerek kurma işlemini yapabilirsin. Aşağıdaki videoda MIUI14 üzerine kurulum anlatılmış bunda kurulum şekli biraz farklı izle anlayacaksın. 6. dakikadan itibaren izleyebilirsin. Bu arada hevesini kırmak istemem ben POCO F5'i ekimde aldım şuana kadar hiç kastığına denk gelmedim Hyperos'ta ara ara ufak kasmalar yapıyor.

Kurulum için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin bende Global sürüm olduğu için Hyperos global sürüm çıkmasını bekledim o da bugün nete düştü kurulumunu yaptım. İlk olarak şuan halihazırda cihazında bulunan sürümü ve Hyperos'dan Avrupa ya da Global hangisini kurmak istiyosan o sürümü telefonun ana dizinine at, gerisi videoda. Takıldığın yer olursa sorarsın.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu cihazda kasıyorsa hepsi kasıyordur :D teşekkürler eyvallah acaba globali mi eea yi mi kursam ikilimde kaldım şu anda

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Bu cihazda kasıyorsa hepsi kasıyordur :D teşekkürler eyvallah acaba globali mi eea yi mi kursam ikilimde kaldım şu anda
Uyumsuzluk vs riskine karşı global den devam et bence, kasması normal şuan pilot test romlarini kullaniyoruz hem daha yeni sistem, ben hazırlıklı ol diye kasma muhabbetini söyledim, ayrıca rom üstüne kuruyoruz temiz kurulum yapmıyoruz belki o da etki edebilir.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Bu arada geri mi çekildi bilmiyorum lakin global olanı indiremiyoruz indirme seceneklerinden en sonuncu hariç hiçbirisi çalışmıyor en sondaki de 3 güne iner diyor o da muamma :)

Oyla:
Üst Alt