Soru Poco F5 EEA hyperos?

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
F5 için EEA hyperos çıktı lakin global rom benimki EEA yi nasıl yüklerim hyperos youtube da adamlar dosyalarin adını değiştirerek yapıyor lakin ben denedim zaman damgasi diye bir hata veriyor bl açık ama root twrp yok bende. Bilgisi olan varmı varsa yönlendirebilir mi?

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
29
F5 için EEA hyperos çıktı lakin global rom benimki EEA yi nasıl yüklerim hyperos youtube da adamlar dosyalarin adını değiştirerek yapıyor lakin ben denedim zaman damgasi diye bir hata veriyor bl açık ama root twrp yok bende. Bilgisi olan varmı varsa yönlendirebilir mi?
bl açıksa fastboot ile atabilirsiniz eea romunu

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199
Bence de fastboot ile atın. Bende 2 gün önce mi13 e mi flash ile yükledim. Hatta yüklerken uygulamalar dosyalar silinmesin diye save user data seçili şekilde yükledim gayet güzel yükledi hiçbirşey silinmeden kullanmaya devam. Tabi en mantıklı içinde çok uygulama falan yoksa clean all ile yüklemek.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bu youtube deki muhabbet hikaye mi? Adam 14.0.6 miui adını değiştirip manuel ota dan hyperos yüklüyor ayar oldum :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca BL açık ama pc yok bende pc siz root twrp kurmak mümkün mü onuda bilmiyorum doğal olarak fastboot ta yükleyemiyorum usb var sadece type c girişli

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
154
Yani bu youtube deki muhabbet hikaye mi? Adam 14.0.6 miui adını değiştirip manuel ota dan hyperos yüklüyor ayar oldum :D

Ayrıca BL açık ama pc yok bende pc siz root twrp kurmak mümkün mü onuda bilmiyorum doğal olarak fastboot ta yükleyemiyorum usb var sadece type c girişli

Şu videoyu izleyebilirsiniz pc olmadan twrp yükleme ile ilgili.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16

MIUI sürümleri o şekil de değişiyordu hocam az değiştirmedim fakat, son sürümler de ona engel koymuşlardı diye hatırlıyorum.

Uzun zamandır pek uğraşmıyorum.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hadi arkadaştan vs bulduk pc hyperos 1.0.4 EEA için olanın fastboot romunu indirip kuruyoruz dimi sorunsuz olması için anlatım vs varmı bi bakalım sorun yaşamayalım

MIUI sürümleri o şekil de değişiyordu hocam az değiştirmedim fakat, son sürümler de ona engel koymuşlardı diye hatırlıyorum.

Uzun zamandır pek uğraşmıyorum.
Yok hocam daha yeni çıkan EEA. 1.0.4 hyperos yüklüyor adam söylediğim şekilde hemde kac tane video var çözemedim :)

Bence de fastboot ile atın. Bende 2 gün önce mi13 e mi flash ile yükledim. Hatta yüklerken uygulamalar dosyalar silinmesin diye save user data seçili şekilde yükledim gayet güzel yükledi hiçbirşey silinmeden kullanmaya devam. Tabi en mantıklı içinde çok uygulama falan yoksa clean all ile yüklemek.
PC işini çözdük hocam fastboot rom için sorunsuz yükleme rehberi vs varmı ayrıca global 14.0.8 den hyperos 1.0.4 EEA romunu geçeceğim sorun olmaz dimi fastbootta geçişte

Son düzenleme:
Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Hadi arkadaştan vs bulduk pc hyperos 1.0.4 EEA için olanın fastboot romunu indirip kuruyoruz dimi sorunsuz olması için anlatım vs varmı bi bakalım sorun yaşamayalım

Yok hocam daha yeni çıkan EEA. 1.0.4 hyperos yüklüyor adam söylediğim şekilde hemde kac tane video var çözemedim :)

PC işini çözdük hocam fastboot rom için sorunsuz yükleme rehberi vs varmı ayrıca global 14.0.8 den hyperos 1.0.4 EEA romunu geçeceğim sorun olmaz dimi fastbootta geçişte

Global rom için hyperos yayınlandı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

OTA'dan gelen bir güncelleme yok ama bugün itibari ile linkler nete düştü

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
yav bu hyperos un ne gibi bir al benisi varda bu kadar acele ediyorsunuz. iki duvar kağıdı bir de saat ekranı değişmiş. elle tutulur bir yenilik değişiklik yok ki. ama oerformans yönünde ve özellikle ekran süresi açısından iyileşme varsa bir şey diyemem.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
yav bu hyperos un ne gibi bir al benisi varda bu kadar acele ediyorsunuz. iki duvar kağıdı bir de saat ekranı değişmiş. elle tutulur bir yenilik değişiklik yok ki. ama oerformans yönünde ve özellikle ekran süresi açısından iyileşme varsa bir şey diyemem.
Sende kurmayıverirsin olur biter biz sana neden kurmuyorsun demeyiz merak etme :)

Global rom için hyperos yayınlandı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

OTA'dan gelen bir güncelleme yok ama bugün itibari ile linkler nete düştü
Recovery için buda hocam :)

Oyla:
Üst Alt