Recovery poco f5 3.7 twrp

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Selamlar. Poco F5 için custom rom kullanmak isterseniz greeshan.ru sitesindeki geliştiricinin romunu tavsiye ederim. HyperOS Endonezya global romunu custom roma çevirmiş kendisi. V2 var şu an sitede ve çok stabil ve akıcı. Gelen güncellemeleri de hemen ekliyor. Bilginize.

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Selamlar. Poco F5 için custom rom kullanmak isterseniz greeshan.ru sitesindeki geliştiricinin romunu tavsiye ederim. HyperOS Endonezya global romunu custom roma çevirmiş kendisi. V2 var şu an sitede ve çok stabil ve akıcı. Gelen güncellemeleri de hemen ekliyor. Bilginize.
Miui süper ikonlar super duvar kağıtları vs tüm özellikler aktif mi bahsettiğiniz romda?

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25

Poco F5 TWRP Recovery​

images.png

TWRP Recovery Kurulumu:​

1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık olması gerekmektedir.
  2. Bilgisayarınıza Minimal ADB indirin ve kurulumunu yapın.Minimal ADB
  3. Dosyayı bağlantıdan indirin. İndirmiş olduğunuz recovery dosyasını eğer sıkıştırılmış dosya içerisinde ise dışarı çıkarın ve içinde .img olan dosyayı C/Programfiles/Minimal ADB içerisine atın. Buraya attığınız dosya adını kolay olması için twrp.img olarak değiştirin.
  4. Cihazınızı ses kısma ve güç tuşuna basarak fastboot modunda açın.
  5. Son olarak telefonu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın ve Minimal ADB klasöründeki cmd-here.bat dosyasını çalıştırın.
  6. Kod:
    fastboot flash recovery_a twrp.img
    komutunu girerek işlemin bitmesini bekleyin.
  7. Kod:
    fastboot boot twrp.img
    komutu ile de TWRP Recovery'i başlatabilirsiniz.

TWRP Recovery İndirme Bağlantısı:​

Version 7.8

Version 7.9

Eline sağlık.

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Miui süper ikonlar super duvar kağıtları vs tüm özellikler aktif mi bahsettiğiniz romda?
Bu özellikler Çin, EU ya da modifiye romlarda oluyor, bu sade global sürüm. Onları istiyorsanız modlu miui theme yüklerseniz magisk ile aktif hale geliyor. Ben o özellikleri çıktığından beri kullanmadım, ısınamadım. O yüzden aradığım özellikler değil onlar.

Üst Alt