Yardım Poco f3 sorunları

Mehmetxxxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f3
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.5 (rom yüklemedim)
Telefon Modeli
Poco f3
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Poco f3 (256/8) kullanıyorum bir akşam telefonu şarjda unutmuştum sabaha kadar şarjda kalmadı ama belki 1 saat kalmıştır şarjda sonra yarın bakmaya başladığımda sarj artık eskisi kadar iyi gitmiyor bunu nasıl düzeltebilirim ve instagram bildirimleri geç geliyor

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Bende f3 kullanıyorum ve sürekli gece yatarken şarja takıp sabah çıkartıyorum. Şarj süresinin azalmasının bununla alakalı olacağınız zannetmiyorum. Ancak batarya kalibre etmek için, telefon şarjını komple bitirin telefon kapanana kadar. Sonra kapalı halde tam şarj edin ve kabloyu çıkarmadan telefonu açın. Bir süre daha bekletip şarjdan çekin ve kullanmaya başlayın belki işe yarar.
Bildirimlerin geç gelme sorunu ise telefonla alakalı değil maalesef, miui yazılımında çok rastlanan bir sorun.

Oyla:

Mehmetxxxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f3
Konular
3
Bende f3 kullanıyorum ve sürekli gece yatarken şarja takıp sabah çıkartıyorum. Şarj süresinin azalmasının bununla alakalı olacağınız zannetmiyorum. Ancak batarya kalibre etmek için, telefon şarjını komple bitirin telefon kapanana kadar. Sonra kapalı halde tam şarj edin ve kabloyu çıkarmadan telefonu açın. Bir süre daha bekletip şarjdan çekin ve kullanmaya başlayın belki işe yarar.
Bildirimlerin geç gelme sorunu ise telefonla alakalı değil maalesef, miui yazılımında çok rastlanan bir sorun.
Teşekkürler 🙂
Umarım bildirim sorununu miui 13'de çözmüslerdir

Oyla:
Üst Alt