Yardım Poco F3 Sensör Sorunu

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Yanlız son sürümle ilgili batarya konusunda iyi olmadığı yorumları yapılıyor. Onun için twrp de yüklemedim.
Cihaz kötü zaten genel olarak batarya konusunda, daha ne kadar kötü olabilir acaba. 1 saat fazla alıcam diye 120hzin keyfinden mahrum kalıp 60hz kullanıyorum onda bile 6 saat maks ekran süresi alıyorum şarj aleti sürekli yanımda, daha kötü olsada çok şey olmaz o yüzden 😂😂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu tamamen yazılımsal sorun hocam. Bende global kullanırken vardı ancak miumix de yok. Ama yine de arada bir arama da ekran kararınca tekrar açılmama gibi saçma sorunlar var. Xiaomi yani her şeyi normal göreceksin...
Aynen hocamın bahsettiği gibi bendede, bazen kapanıp açılmamalar yapıyor. Klasikleşti artık xiaomide bu sıkıntı her cihazda malesef var.

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
arkadaşlar ben de Poco f3 kullanıyorum. Cihazı alalı 1 ay olmadı daha ama aldığım gün BL kilidi için başvurdum ve yaklaşık 1 hafta sonrasında kilidi açıp eu beta yükledim. global yazılımdayken de eu betadayken de sensör sorunu yaşamadım. Bir çok yerde bu şikayeti okuyorum fakat ayn sorunu yaşamadım. Tek bir ayrıntı daha var ki ben whataspp'dan hiç ses kaydı vs dinlemiyorum. belki ondan dolayı yaşamıyorum ama.. bilmenizi istedim.

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
arkadaşlar ben de Poco f3 kullanıyorum. Cihazı alalı 1 ay olmadı daha ama aldığım gün BL kilidi için başvurdum ve yaklaşık 1 hafta sonrasında kilidi açıp eu beta yükledim. global yazılımdayken de eu betadayken de sensör sorunu yaşamadım. Bir çok yerde bu şikayeti okuyorum fakat ayn sorunu yaşamadım. Tek bir ayrıntı daha var ki ben whataspp'dan hiç ses kaydı vs dinlemiyorum. belki ondan dolayı yaşamıyorum ama.. bilmenizi istedim.
İyide zaten sorun whatsappda oluyorken sen whatsappdan ses kaydi dinlemiyorum ama hic sorun yasamiyorum diyosun en azindan bikere deneme yapsan varmi yokmu gorebilirsin. Bende whatsappdan ses kaydi dinlemezsem.sorun yasamyorum mesela ama az bi kulagima yaklastirsam ekran kapaniyor mantiksiz yani nerden tutarsan tut.

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
İyide zaten sorun whatsappda oluyorken sen whatsappdan ses kaydi dinlemiyorum ama hic sorun yasamiyorum diyosun en azindan bikere deneme yapsan varmi yokmu gorebilirsin. Bende whatsappdan ses kaydi dinlemezsem.sorun yasamyorum mesela ama az bi kulagima yaklastirsam ekran kapaniyor mantiksiz yani nerden tutarsan tut.
Dediğiniz için az önce denedim. ses kaydını dinlemek için oynat kısmına basıyorum ahizeyi kulağıma götürüyorum. ses oynamaya başlıyor. o ara göz ucuyla ekranın siyah olduğunu görüyorum fakat ses kaydı oynamaya devam ediyor. kaydı dinleyip bitiriyorum. bunun tam olarak neresi sorunlu gerçekten anlamadım ? Bu arada ilk mesajımda dediğim gibi EU beta kullanıyorum. belki eu romda bu giderilmiştir. bilemiyorum.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
kullanıcıdan kullanıcıya farklı yorumlar geliyor bende mi 10 t pro var eu romda sensör sorunu yok denecek kadar azdı endonezyaya geçtim sensör sorunu sürekli yaşıyorum tuhaf geliyor insana

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Dediğiniz için az önce denedim. ses kaydını dinlemek için oynat kısmına basıyorum ahizeyi kulağıma götürüyorum. ses oynamaya başlıyor. o ara göz ucuyla ekranın siyah olduğunu görüyorum fakat ses kaydı oynamaya devam ediyor. kaydı dinleyip bitiriyorum. bunun tam olarak neresi sorunlu gerçekten anlamadım ? Bu arada ilk mesajımda dediğim gibi EU beta kullanıyorum. belki eu romda bu giderilmiştir. bilemiyorum.
Bizde ekran kapaniyor kayit duruyor direk

Üst Alt