MIUI 12.5 Poco F3/Redmi K40/Mi 11X (Alioth) - Hindistan Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.5.0.RKHINXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Poco F3/Redmi K40/Mi 11X (Alioth) - Hindistan Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.5.0.RKHINXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
-

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
* Bu sürüm Mi Pilot sürümüdür.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam bu enhanced yazan romlardan global ve hindistanı denedim ikiside enhanced degil cihazda hiç bi yerde yazmıyor ve diger yazılı olan özelliklerin hiç biri yok

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam bu enhanced yazan romlardan global ve hindistanı denedim ikiside enhanced degil cihazda hiç bi yerde yazmıyor ve diger yazılı olan özelliklerin hiç biri yok
Sistem güncelleyici kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız hocam?

Enhanced özellikleri hemen gelecek diye bir durum da yok hocam. MIUI 12 özellikleri de cihazlara parça parça gelmişti.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam ilk önce global rom vardı12.5.4 dün hindistan yükledim 12.5.5 bügünde eea yükledim 12.5.3 eea'nın 12.5.6sı içinde belirttiğiniz beta kullanıcısı olmak gerek hiçbirinde de enhanced yazmıyordu yazmayı bırakın hocam özelliklerde yok 😁
Sistem güncelleyici kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız hocam?

Enhanced özellikleri hemen gelecek diye bir durum da yok hocam. MIUI 12 özellikleri de cihazlara parça parça gelmişti.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam ilk önce global rom vardı12.5.4 dün hindistan yükledim 12.5.5 bügünde eea yükledim 12.5.3 eea'nın 12.5.6sı içinde belirttiğiniz beta kullanıcısı olmak gerek hiçbirinde de enhanced yazmıyordu yazmayı bırakın hocam özelliklerde yok 😁
Hocam, güncelleyiciye girince MIUI 12.5 yazısının altında yazar Enhanced olduğu. Zaten güncellemenin içeriğinde de Enhanced olduğu yazıyordu. Ben bu cihazın kullanıcısı olmadığım için size gösteremiyorum direkt. Bu nedenle güncelleyiciye girip bakın. Bunun dışında bir şey bilmiyorum.

Üst Alt