MIUI 12.5 Poco F3 / Redmi K40 (Alioth) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKHIDXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Evet manuel indirdim zaten dosya yolunda seçtim,ama bu uyarıyı veriyor
Demekki geri çekmişler Mipilot Olabilir Ya Xiaomiye Kayıt olup Test için izin verirlerse yüklersiniz yada aynı romda kalırsınız

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam bende global kararlı rom yüklü Türkiye Garantili cihaz. Bu romu yüklerken bl açmadan direk ota dan yüklemek mümkün mü yoksa bl açıp mi flash ile mi yüklemem gerek.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam bende global kararlı rom yüklü Türkiye Garantili cihaz. Bu romu yüklerken bl açmadan direk ota dan yüklemek mümkün mü yoksa bl açıp mi flash ile mi yüklemem gerek.
Merhaba
Poco F3 / Redmi K40 Telefonu bende Yok Konudada Fastboot Roomu yok zaten Fastboot Romunu Atmak için bootloader kilidinin açılması gerek
BL Açıldığında garanti dışı kalacaktır.servise gitmediği sürece sorun olmaz.servislik durum olursa Global romu yükleyebilirsin
Onun Haricinde OTA Ve Recovery romu indirip yükleyebilirsin BL Açmaya gerek yok.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Merhaba
Poco F3 / Redmi K40 Telefonu bende Yok Konudada Fastboot Roomu yok zaten Fastboot Romunu Atmak için bootloader kilidinin açılması gerek
BL Açıldığında garanti dışı kalacaktır.servise gitmediği sürece sorun olmaz.servislik durum olursa Global romu yükleyebilirsin
Onun Haricinde OTA Ve Recovery romu indirip yükleyebilirsin BL Açmaya gerek yok.
Hocam recovery için twrp mi gerek bildiğim kadarı ile. Ota dan yüklemek için de cihazın hakkında bölümünden yapıyoruz galiba. Ota yüklersem rom üstüne rom kurmuş olmaz mı hocam. Sıfırlayıp mi kuruyor kendisi sana zahmet veriyorum kusura bakma.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam recovery için twrp mi gerek bildiğim kadarı ile. Ota dan yüklemek için de cihazın hakkında bölümünden yapıyoruz galiba. Ota yüklersem rom üstüne rom kurmuş olmaz mı hocam. Sıfırlayıp mi kuruyor kendisi sana zahmet veriyorum kusura bakma.
Hayır Twrp Gerekmez OTA Rom Yükersen tabiki romun üstüne günceller verilerin silinmez.Ama Rom Genellikle stabil Çalışmayabilir
Recoveriye Girip Wipe Data Yaparsan Herşey silinir Verilerin O Zaman sıfırdan rom yüklenmiş olur

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hayır Twrp Gerekmez OTA Rom Yükersen tabiki romun üstüne günceller verilerin silinmez.Ama Rom Genellikle stabil Çalışmayabilir
Recoveriye Girip Wipe Data Yaparsan Herşey silinir Verilerin O Zaman sıfırdan rom yüklenmiş olur
Doğru anladım mi bakayım hocam. Şimdi hocam otadan romu kurup sonra cihazın ses kısma ve power tuşu ile cihazı sıfırlama yapacaz. Doğru mu?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Doğru anladım mi bakayım hocam. Şimdi hocam otadan romu kurup sonra cihazın ses kısma ve power tuşu ile cihazı sıfırlama yapacaz. Doğru mu?
Evet Romu Kurduktan sonra recoverye alacaksın wipedata yapacaksın herşey silinecek telefon yeniden başlayacak

Üst Alt