Yardım Poco f3 ısınma sorunu

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Cpu sıcaklığının bu seviyelere gelmesi normal midir? F2 proda rahatsız etmeyecek sıcaklıkta oynarken f3 te cayır cayır yanıyor telefon. Fan karşısına oturmadan oyun oynanmıyor kesinlikle.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
aldığıma pişman ettiren bir cihaz..

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Sebep almayı dusunuyorumda
Selefinden 200mAh küçük pil ama yarısı kadar ekran süresi, imei kaydının olmaması yurtdışı cihazlar için, aşırı ısınmadan kaynaklı dimming sorunu. Bunlar dışında mükemmel cihaz.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Selefinden 200mAh küçük pil ama yarısı kadar ekran süresi, imei kaydının olmaması yurtdışı cihazlar için, aşırı ısınmadan kaynaklı dimming sorunu. Bunlar dışında mükemmel cihaz.
Böyle şeyler duydukça tepe model cihazlar alasım gelmiyor ekran süresi çok kötü olup ısınma sorunları yasaticaksa ne gerek var diyorum orta seviye cihazlarda böyle sıkıntılar yok ortalama gayet güzel performans veriyor ısı sorunu yok ekran süreleri çok yüksek.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Böyle şeyler duydukça tepe model cihazlar alasım gelmiyor ekran süresi çok kötü olup ısınma sorunları yasaticaksa ne gerek var diyorum orta seviye cihazlarda böyle sıkıntılar yok ortalama gayet güzel performans veriyor ısı sorunu yok ekran süreleri çok yüksek.
Xiaomi amiral alınmaz gibi genelde illallah ettiriyor . Çıtır çerez orta gemileri iyi o da ülkemizde git gide pahalilaşiyor gözler samsung kelepirlere bakmaya başladı.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Androidde uzun süre kullanım için biraz paraya kıyıp one plus almak lazım. Xiaomi ucuz olduğu için tercih sebebiydi artık fiyatlar yaklaştı. Gerek yazılımsal sorunlar gerekse hemen hemen her cihazda kendini gösteren sensör sorunları, güya fiyat performans olması gereken telefonların üzerinde çalışılmamış sanki elde kalan malzemeyle ortaya birşeyler çıkmış gibi olması vs. vs. daha uzar gider artık xiaomiden uzaklaşmak için. Bir sonraki telefonum iphone veya one plus modellerinden biri olacak eski olsa bile tercihim o yönde olacak.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Sebep almayı dusunuyorumda
Bence bu iş 100de 100 kısmet işi... Misal ben f3 den 2 tane aldım eşime ve kendime ikisi de süper ötesi. Call of duty oynuyorum ısınma yok. Harici de bana tek bir sorun çıkarmadı. Hızı akıcılığı kamerası her manada süper. Tek kusuru ekran süresi çok alamıyorsun ki bu da normal 120hz ekran tazeleme ile yağ gibi akan bir cihaz kullanıyorsun. Tavsiye ederim ben bu cihazı. Ama şöyle bir şeyde var ki gerçekten bu iş şans işi bende şu an note 10s var resmen berbat cod oynatmıyor biraz araştırma yaptım ki cihaz canavar gibi oynatıyor normalde meğer ki benim cihaz da donanımsal sorun var. Xiaomi de özellikle şansınız var ise cihaz kusursuz oluyor ama yok ise 40 tane problem ile uğraş dur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi amiral alınmaz gibi genelde illallah ettiriyor . Çıtır çerez orta gemileri iyi o da ülkemizde git gide pahalilaşiyor gözler samsung kelepirlere bakmaya başladı.
Samsung xiaomi den bin kat daha pişmanlık bence neresinden tutarsan tut xiaomi kitlesini kaybetse de samsung alternatif olmaz bende. Tabi şahsi fikrim.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Bence bu iş 100de 100 kısmet işi... Misal ben f3 den 2 tane aldım eşime ve kendime ikisi de süper ötesi. Call of duty oynuyorum ısınma yok. Harici de bana tek bir sorun çıkarmadı. Hızı akıcılığı kamerası her manada süper. Tek kusuru ekran süresi çok alamıyorsun ki bu da normal 120hz ekran tazeleme ile yağ gibi akan bir cihaz kullanıyorsun. Tavsiye ederim ben bu cihazı. Ama şöyle bir şeyde var ki gerçekten bu iş şans işi bende şu an note 10s var resmen berbat cod oynatmıyor biraz araştırma yaptım ki cihaz canavar gibi oynatıyor normalde meğer ki benim cihaz da donanımsal sorun var. Xiaomi de özellikle şansınız var ise cihaz kusursuz oluyor ama yok ise 40 tane problem ile uğraş dur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung xiaomi den bin kat daha pişmanlık bence neresinden tutarsan tut xiaomi kitlesini kaybetse de samsung alternatif olmaz bende. Tabi şahsi fikrim.
Hocam donanım olarak sorunlu değil cihazlar, evet 120hzi yağ gibi akıtıyordu, pubgyide aynı şekilde fakat ekran dimming oluyor kısılıyor sorun orda başlıyor zaten. Ekran kısık oynarken bir sorun yok zaten, e haliyle 1300 nitten yarısına düşünce kör oluyoruz ekranı göremiyoruz. Tabi bu oyun oynayanlar için, yoksa oyun oynamayacak insana bende öneririm zarif şık kamerası başarılı bir cihaz.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam donanım olarak sorunlu değil cihazlar, evet 120hzi yağ gibi akıtıyordu, pubgyide aynı şekilde fakat ekran dimming oluyor kısılıyor sorun orda başlıyor zaten. Ekran kısık oynarken bir sorun yok zaten, e haliyle 1300 nitten yarısına düşünce kör oluyoruz ekranı göremiyoruz. Tabi bu oyun oynayanlar için, yoksa oyun oynamayacak insana bende öneririm zarif şık kamerası başarılı bir cihaz.
hocam bende hiç olmadı dediğiniz sorun. işte sorun şu ki her cihaz da aynı sorunlar olmuyor buda kafa karıştırıyor. yazılım olsa bence her cihaz da aynı yazılım var sorun düzelirdi. kesinlikle xiaomide bir cihaz da hata varsa bu yüksek oranda donanımsal. özellikle aşırı ısınma...

Üst Alt