Yardım POCO F3 İMEİ

sakirclk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şakir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
POCO X3 NFC
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar Poco F3 alacağım fakat yurtdışı olanlara imei atilabildiğini söylryen birkaç insan var şuan imei atiliyor mu yoksa bunu soylryenler yalan mi atiyor bilgisi olan varsa yardim edebilir mi acilen
(Poco f3 kullanan varsa da kullanım detaylarini anlatabilir mi hatalarini,iyi yanlarini vb vb..)

Saygılar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar Poco F3 alacağım fakat yurtdışı olanlara imei atilabildiğini söylryen birkaç insan var şuan imei atiliyor mu yoksa bunu soylryenler yalan mi atiyor bilgisi olan varsa yardim edebilir mi acilen
(Poco f3 kullanan varsa da kullanım detaylarini anlatabilir mi hatalarini,iyi yanlarini vb vb..)

Saygılar.
+++

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Anakarta müdahale ile yapıldığını söyleyenler mevcut. Kanıt görmedik ama yüksek ihtimal oluyordur..

Oyla:

sakirclk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şakir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
5
Anakarta müdahale ile yapıldığını söyleyenler mevcut. Kanıt görmedik ama yüksek ihtimal oluyordur..
evet hocam dün biriyle görüştüm kesin oluyor hatta garantisini bile veriyorum dedi fkat biraz kararsız kaldım. ne yapacağıma dair herhangi bir fikrim yok

Oyla:

trky01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türkay
Cihazım
Mi5 prime
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
evet hocam dün biriyle görüştüm kesin oluyor hatta garantisini bile veriyorum dedi fkat biraz kararsız kaldım. ne yapacağıma dair herhangi bir fikrim yok
Birçok kişi söylüyor. İki foto konmuş.. iki imei numarası.. iki hat çalışıyor.. şebeke var.. çözüldü diyorlar..forumda daha yaptıran yok.. sağlıklı bilgi de yok o yüzden.. facede dolanan birkaç fotodan ibaret çözdük dedikleri hadise.. siz kime ulaştınız acaba?

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Olay şundan ibaret bence yüksek fiyatlardan cihaz alınca insanlar cihazın içinin açılmasını istemiyor yaptırmıyor 4+4 bide kayıt uzatma falan kayıt olmayan cihazları bi şekilde kullanmaya çalışıyolar.

Oyla:

sakirclk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şakir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
5
Birçok kişi söylüyor. İki foto konmuş.. iki imei numarası.. iki hat çalışıyor.. şebeke var.. çözüldü diyorlar..forumda daha yaptıran yok.. sağlıklı bilgi de yok o yüzden.. facede dolanan birkaç fotodan ibaret çözdük dedikleri hadise.. siz kime ulaştınız acaba?
bir numaradan doğubank esnafı gasliba f3 e imei oluyor dedi

Oyla:

trky01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türkay
Cihazım
Mi5 prime
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Yapıyorum diyenler sezer şimşek ve Davut Akkurt facede.. varsa bunlara yaptıran bulmak lazım

Oyla:
Üst Alt