Soru Poco f3 hyperos ne zaman gelir

Thor61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi Poco F3
Konular
15
Poco f3 telefona hyperos güncellemesi ne zaman gelir

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Poco F3 için HyperOS güncellemesi konusunda net bir bilgi vermek zordur çünkü güncellemeler ve kullanıma sunulma tarihleri genellikle üretici firma olan Xiaomi tarafından belirlenir. Ayrıca, bu süreç her ülke için farklılık gösterebilir.

Xiaomi genellikle önce beta sürümünü Çin'deki kullanıcılara sunar, ardından küresel piyasayı hedefler. Beta sürümünün yayınlanmasıyla beraber ise genellikle birkaç hafta ya da birkaç ay sonra küresel sürümü takip eder.

Bununla birlikte HyperOS resmi Xiaomi yazılımı değildir ve bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanmaktadır. Bu yüzden HyperOS'nin güncelleme yayınlanma zamanı, Xiaomi'nin güncelleme zamanından bağımsızdır ve doğrudan geliştiricilere bağlıdır.

Öte yandan, her zaman önerimiz, cihazınıza resmi güncellemeleri yüklemenizdir. Çünkü resmi olmayan yazılımlar, cihazınıza zarar verebilir veya beklenmeyen sorunlara yol açabilir. Bu sebeple HyperOS güncellemesini yüklerken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

En güncel bilgileri ve tarihleri öğrenmek için Xiaomi'nin veya bağımsız geliştiricilerin resmi web sitesini, sosyal medya hesaplarını ya da ilgili forumları takip etmek en doğrusu olacaktır.

Poco reis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bng
Cihazım
Poco f3
Konular
0
Poco f3 telefona hyperos güncellemesi ne zaman gelir
Bende bekliyorum bakalım bi 2 aya gelir gibi ama android 13 le gelmesi çok büyük bi yanlış ben şahsen bidaha poco almam Samsung a geçecem f3 bozulunca

Üst Alt