Sohbet POCO F3 Ekran Süresi - Pil Performansı

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 3K

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Pil kısmından bakıyorum hocam 15 dakika önce 4saat40 dakika olan süre şimdi bakın 4saat27 dakika gösteriyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ama siz neredeyse üç gündür şarja takmamışsınız. Ekran süresi, şarj 100 deyken kullanmaya başlayıp, bitirene kadar ekranın açık kaldığı süredir. Siz uzun zamandır yeniden şarj etmediğiniz için bu süre de iyi gibi duruyor. Çünkü bekleme modu da şarj yer. 1 günlük kullanım daha net veri sunar.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Ama siz neredeyse üç gündür şarja takmamışsınız. Ekran süresi, şarj 100 deyken kullanmaya başlayıp, bitirene kadar ekranın açık kaldığı süredir. Siz uzun zamandır yeniden şarj etmediğiniz için bu süre de iyi gibi duruyor. Çünkü bekleme modu da şarj yer. 1 günlük kullanım daha net veri sunar.
Evet hocam yukarda belirttiğim gibi pazartesi sabahı çıkarttım şarjdan ama şundan eminim ki o verdiği ekran süresinden daha fazla ekran açık kaldı uzun süre şarja takmadigim için sapıttı heralde sayaç haklısınız 1 günlük ölçümlerinde 9 9:30 saatlerdeydi

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

puniisher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puniisher
Cihazım
Poco F3
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar,

1 aylık telefonumda aşağıdaki gibi ekran süresi almaktayım. Sizin batarya süreleriniz nasıl? Yani en azından 8 saat fln vermesi gerekmez mi?
%20 de şarja takıyorum. %100de alıyorum. Şarj döngüm bu şekilde.

Ekli dosyalar

• poco.jpeg
    poco.jpeg
    1,6 MB · Görüntüleme: 66

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba Arkadaşlar,

1 aylık telefonumda aşağıdaki gibi ekran süresi almaktayım. Sizin batarya süreleriniz nasıl? Yani en azından 8 saat fln vermesi gerekmez mi?
%20 de şarja takıyorum. %100de alıyorum. Şarj döngüm bu şekilde.
Şarjınızın çabuk tükenmesine neden olan uygulama Binance. Ekrandan bile daha fazla batarya tüketmiş ve bu tüketim toplam tüketimin neredeyse çeyreğini oluşturuyor. Uygulamanın otomatik başlatma iznini iptal edip arka plan etkinliklerini kısıtlayarak arka planda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

puniisher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puniisher
Cihazım
Poco F3
Konular
1
Şarjınızın çabuk tükenmesine neden olan uygulama Binance. Ekrandan bile daha fazla batarya tüketmiş ve bu tüketim toplam tüketimin neredeyse çeyreğini oluşturuyor. Uygulamanın otomatik başlatma iznini iptal edip arka plan etkinliklerini kısıtlayarak arka planda çalışmasını engelleyebilirsiniz.
Otomatik başlatmadaki tüm uygulamaları kapalı konumuna getirdiğim zaman diğer uygulamalarda da bildirim gelmeme gibi bir durum söz konusu olur?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Otomatik başlatmadaki tüm uygulamaları kapalı konumuna getirdiğim zaman diğer uygulamalarda da bildirim gelmeme gibi bir durum söz konusu olur?
Tüm uygulamaları kapatın demedim hocam... Binance uygulaması çok şarj tüketiyor sadece onu kapatın.

puniisher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puniisher
Cihazım
Poco F3
Konular
1
Tüm uygulamaları kapatın demedim hocam... Binance uygulaması çok şarj tüketiyor sadece onu kapatın.

Hocam otomatik başlatmayı, vs işlemleri yaptım. Bugün sonuç yine aynı :(

Ekli dosyalar

• poco1.jpg
    poco1.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 55
Üst Alt