Yardım Poco f3 ekran kararma

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Poco f3 ekran kararma sorununu çözen var mi. Yarım saat gecmeden cihaz ısınınca ekran parlaklığı düşüyor..

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Hiç başıma gelmedi. Garantili mi aldınız, yurtdışı ise BL kilidini açıp Endonezya global roma geçin derim, hem batarya olarak daha başarılı, hem de yazılımsal sıkıntılar globale göre yok gibi

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Poco f3 ekran kararma sorununu çözen var mi. Yarım saat gecmeden cihaz ısınınca ekran parlaklığı düşüyor..
Hocam büyük ihtimalle amoled fazla ışıgı gereksiz duyuyo ve birazda olsa karartıyo ekranı bende de var aynı sorun sayın Stoya üstadım buna benzer bi bilgi verdi

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
güncelleme yapmamışsınız sanırım. Güncelleme sonrası o sorun giderilmiş

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Sizin kullandıgınız sürümü ögrene bilirmiyim hocam
şuan mi 8 pro kullanıyorum, 8/256 modelinin stoklara girmesini bekliyorum. Eklediğim bilgiler internette f3 ile ilgili ne kadar site varsa %70 inden edindiğim bilgilerden (video vs) size aktarımlarımdır.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
şuan mi 8 pro kullanıyorum, 8/256 modelinin stoklara girmesini bekliyorum. Eklediğim bilgiler internette f3 ile ilgili ne kadar site varsa %70 inden edindiğim bilgilerden (video vs) size aktarımlarımdır.
Hocam ben de 8/256 modeli var cihaz uçuyor stok 12.0.2 var dı güncelleme gelmişti fakat yapmamıştım eksi yönlerini görüyim diye Dimming sorunu vardı sadece ben güncellemiycektim dün otomatik güncellenmiş 0.3 olmuş sorun düzeldimi anlamadım fark edemedim gün içinde cihazı almadım neredeyse bu arada cihazı x3 proyla yada mi10tpro felan kıyaslıyolar yorumum kendi düşüncem epeyde bile yan yana getirilemeyecek kadar üstün bir cihaz mi 9t pro kullanıyodum x3 proya geçtim bin pişman oldum 4 gün zor dayandım zararına satıp f3 aldım kesinlikle tavsiyemdir

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Hocam ben de 8/256 modeli var cihaz uçuyor stok 12.0.2 var dı güncelleme gelmişti fakat yapmamıştım eksi yönlerini görüyim diye Dimming sorunu vardı sadece ben güncellemiycektim dün otomatik güncellenmiş 0.3 olmuş sorun düzeldimi anlamadım fark edemedim gün içinde cihazı almadım neredeyse bu arada cihazı x3 proyla yada mi10tpro felan kıyaslıyolar yorumum kendi düşüncem epeyde bile yan yana getirilemeyecek kadar üstün bir cihaz mi 9t pro kullanıyodum x3 proya geçtim bin pişman oldum 4 gün zor dayandım zararına satıp f3 aldım kesinlikle tavsiyemdir
bir videoda denk gelmiştim sanırım türkçeydi, 0.4 güncellemeside varmış onda düzeltilmiş. bazı yabancı formlarda da 0.4 de düzeltildiği söyleniyordu bana göre gördüklerim kadarıyla telefonun daha stabil olması için 1 güncelleme daha alması gerekir.

Üst Alt