Yardım Poco f3 Bluetooth kulaklık problemi

Slymnsnl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Poco f3 Türkiye versiyon
Telefon Modeli
Xiaomi poco f3
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba kısa zaman önce aldığım poco f3 telefonumda farkettim birşey oldu Bluetooth kulaklık bagladigim zaman az ses geliyor aynı kulaklığı başka telefona bagladigim zaman bir problem yok anlamadım gitti. Cihazı Xiaomi mağazasından aldim

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba, 2-3 farklı marka ve çeşit bluetooth kulaklığım var. i7 tws, i 12 tws vb çin üretimi ürünler. Aksine ben eski cihazım mi 9'a göre F'3 ün bluetooth üzerinden verdiği ses kalitesinin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sizin burda bize vermeniz gereken bilgi telefonunuzda yüklü olan Rom'un sürümü vs'dir. Son sürümdeydi sanırım dolby atmos ile ilgili bir güncelleme geldi ve sonrasında ses kalitesi bir çok kişide önemli ölçüde arttı.

Oyla:

Koca Yusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Benim telefonum pocophone f1 bluetooth kulaklıklarımı aynı anda hiç kullanamadım.. Video ve müzik dinleme de tek tek kullanabiliyorum.. Telefon görüşmelerinde ise ikisini aynı anda kullanabiliyorum.. Kafayı yiyeceğim.. İos telefonlarda ve başka Android markalı telefonlarda bluetooth açıp kulaklıkları bulduğunda etinleştir diyip hemen ikisini de kullanabiliyorum.. Poco f1 de ise neden böyle bir sorun yaşıyorum anlamış değilim.. Allah rızası için yardım..

Ekli dosyalar

• IMG_20211023_232612.jpg
    IMG_20211023_232612.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:

henihazbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan