Rom POCO F3 (alioth) – EEA Kararlı V13.0.3.0.SKHEUXM (MIUI 13)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme yöntemleri:
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.
  2. Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.
Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Bilgilendirme
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Elinize emeğinize sağlık Hocam

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme yöntemleri:
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.
  2. Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.
Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Bilgilendirme
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

bigadicking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Aslan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Teşekkürler hocam

M2012K11AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matathor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Poco f3 pro
Konular
0
Bende dün yükledim miui 13'ü ama çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım.Pubg oynarken mikrofonu açtığım zaman bildirim kısmında yeşil bir mikrofon şeklinde bildirim çıkıyor ve üst taraftaki oyun tuşlarına basmamı engelliyor.Mikrofonu kapatınca sorun yok açınca gene aynı.Ayrıca şarj ile alakalı büyük problem var normalde full şarjla 2 saate yakın oynarken dün 1 saatte şarj bitti.Pubg için tavsiye ettiğiniz bir rom var mı acaba 13 bana iyi gelmedi de?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bende dün yükledim miui 13'ü ama çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım.Pubg oynarken mikrofonu açtığım zaman bildirim kısmında yeşil bir mikrofon şeklinde bildirim çıkıyor ve üst taraftaki oyun tuşlarına basmamı engelliyor.Mikrofonu kapatınca sorun yok açınca gene aynı.Ayrıca şarj ile alakalı büyük problem var normalde full şarjla 2 saate yakın oynarken dün 1 saatte şarj bitti.Pubg için tavsiye ettiğiniz bir rom var mı acaba 13 bana iyi gelmedi de?
Android 12 ile gelen bir özellik Cihaz Mikrofon Kamera Gps kullandığı zaman Hemen tespit edip Yükarıda bildirim olarak gösteriyor. Miui 13 Eu Custom Romda Şarjı Çok iyi artı Eclipsa Kernel ile Az oyun ve Full Sosyal medya ile 9-10 saate yakın süreler alıyorum.

Yılmaz44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Poco f3
Konular
0
Hocam nasıl yüklediniz ben twrp den yükleyemedim yardımcı olurmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recoveryden rom yükleme konusunda bilgi eksikliğim var bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Matathor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Poco f3 pro
Konular
0
Hocam nasıl yüklediniz ben twrp den yükleyemedim yardımcı olurmusunuz

Recoveryden rom yükleme konusunda bilgi eksikliğim var bu konuda bana yardımcı olurmusunuz
bootloader kilidiniz açıksa yardımcı olurum.

Android 12 ile gelen bir özellik Cihaz Mikrofon Kamera Gps kullandığı zaman Hemen tespit edip Yükarıda bildirim olarak gösteriyor. Miui 13 Eu Custom Romda Şarjı Çok iyi artı Eclipsa Kernel ile Az oyun ve Full Sosyal medya ile 9-10 saate yakın süreler alıyorum.
Sorunu çözdüm.Adb ile cihaza ulaşıp "adb shell cmd device_config put privacy location_indicator_settings_enabled true default" komutunu yazarsanız geliştirici seçeneklerinin altına Durum çubuğu konum göstergesi diye bir seçenek daha atıyor.Kapatırsanız bildirim çubuğundaki yeşil mikrofon simgesinden kurtulmuş olursunuz...

Son düzenleme:

mohikan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa bila
Cihazım
Redmi k40
Konular
0
Merhaba başlıkta belirtilmediği için soruyorum da. Ben bu romu redmi k40 cihazıma kurabilirmiyim. Bir sıkıntı çıkar mı ?

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
bahsettiğiniz kernelin indirme linki veya telegram grubu vs varsa atabilir misiniz

Üst Alt