Çözüldü Poco f2 rom değişimi

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam flashla hiç kurmadım hani yazılım güncelleme kısmından 5 kere tıklayınca dosyayı gösterebiliyoruzya ordan kuramıyormuyuz ?
Tamer hocam endonezya rom6ndaki yorumları okuyorum orada poco başlatıcı var diyorlar endonezya sürümünde. Siz miui başlatıcı var demiştiniz.

tamercekirdej

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Tamer hocam endonezya rom6ndaki yorumları okuyorum orada poco başlatıcı var diyorlar endonezya sürümünde. Siz miui başlatıcı var demiştiniz.
Ben miui arama ve mesaj arayüzü var demek istedim. Poco başlatıcı kullanmani kesinlikle tavsiye ederim. Fazla ekran simgelerinden kurtuluyorsun :)

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Ben miui arama ve mesaj arayüzü var demek istedim. Poco başlatıcı kullanmani kesinlikle tavsiye ederim. Fazla ekran simgelerinden kurtuluyorsun :)

Eskiden bende çok önemli değil miui başlatıcı diyırdum fakat alıştıltan sonra artık diğer başlatıcıları kullanmak eziyet gibi geliyor. Bu yüzden en sevdiğim başlatıcı olan Nova başlatıcısını kullanmayı bıraktım.

Miui başlatıcıda ana ekran daha derli toplu, herşeyin yeri sabit, hiç bir zaman listeden vs. dem uygulama aramaya gerek yok. Direk sayfayı aç tıkla, yeni uygulama yüklendiğinde nerede bulacağımı heöen biliyorum, en son ekranda. Uygulama kısayolları bir orada bir burada değil hepsi tek bir yerde.

Üst Alt