Poco f2 pro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mushab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mushab
Cihazım
Galaxy grand pr
Konular
9

selamlar bu linkteki telefonu alacağım bilinen herhangi bir kronik pronlemi var mı birde kullanan arkadaşların yorumunu merka ediyorum ? sizce alınır mı ? 8 ay kullanılmış bir cihaz batarya performansı nasıl olur?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde bunlarda var sizce arasından hangisi alınır?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam oneplus listeden çıktı mı?
Ben yanlış birşeye vesile olmamak için yazmak istemiyorum. Ancak ihtiyaçlarınızı iyi ölçüp tartıp karar vermenizi tavsiye ederim. Yani hangi cihaz daha iyi diye bakmayın olaya, hangi cihaz size göre diye bakın.

Burda birinci ilan edilen bir cihaz, sizin için hiç iyi/kullanışlı olmayabilir. Yada burada yerilen bir cihaz sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

mushab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mushab
Cihazım
Galaxy grand pr
Konular
9
Hocam oneplus listeden çıktı mı?
Ben yanlış birşeye vesile olmamak için yazmak istemiyorum. Ancak ihtiyaçlarınızı iyi ölçüp tartıp karar vermenizi tavsiye ederim. Yani hangi cihaz daha iyi diye bakmayın olaya, hangi cihaz size göre diye bakın.

Burda birinci ilan edilen bir cihaz, sizin için hiç iyi/kullanışlı olmayabilir. Yada burada yerilen bir cihaz sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
uzun süredir araştırmalarım ve ihtiyaçlarım üzerine bu cihaza karar verdim ama büyük paralar veriliyor bu da karar vermeyi zorlaştırıyor . kullanan arkadaşların görüşlerini merak ettim nasıl bir cihaz olduğu hakkında.

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
uzun süredir araştırmalarım ve ihtiyaçlarım üzerine bu cihaza karar verdim ama büyük paralar veriliyor bu da karar vermeyi zorlaştırıyor . kullanan arkadaşların görüşlerini merak ettim nasıl bir cihaz olduğu hakkında.
Telefonun hicbir sorunu yok da 60hz telefon

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Telefonun hicbir sorunu yok da 60hz telefon
2 sorunu var hocam kronik olarak. Biri aramada ses kesiliyor diğeri de şarj soketi arızalanıyor. Arama olayını yazılımsal zannediyordum ama ne denediysem düzelmedi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Kullanıcı Yorumlarını Merak Ediyorsanız Sorularınız Var ise Bu Konuda Sorabilir ve Hızlıca Cevap Alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt