Yardım Poco F2 Pro Unutulan kilit ekranı şifresi kaldırılması sonrası oluşan sorun

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12.2.3 by xioami.eu
Telefon Modeli
Poco f2 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar, Poco f2 pro cihazının unutulan kilit ekranı şifresini kaldırmak için TWRP üzerinden lock dosyalarını sildik, şuan cihaza erişim sağladık lakin hiç bir uygulama açılmıyor, uygulamalara tıklayınca şöyle bir hata alıyorum.

uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatılana kadar bekleyin​

Çözüm için fikirlerinizi bekliyorum.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Selamlar, Poco f2 pro cihazının unutulan kilit ekranı şifresini kaldırmak için TWRP üzerinden lock dosyalarını sildik, şuan cihaza erişim sağladık lakin hiç bir uygulama açılmıyor, uygulamalara tıklayınca şöyle bir hata alıyorum.

uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatılana kadar bekleyin​

Çözüm için fikirlerinizi bekliyorum.
Hocam aklıma gelen tek seçenek twrp'ye girebildiğinize göre dosyaları yedekleyip format data yapıp temiz rom yüklemek. Bunu yapmadan önce mevcut romunuzu tekrar flashlayıp deneyin bir de belki çözüm olabilir.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Maalesef böyle kaldırma cihazı şifreliyor tamamen. TWRP'ye girince şifre istemeden tüm dosyalar karışık isimlerle çıkıyorsa geçmiş olsun, format data yapmanız gerek (her şey silinecek).

Oyla:

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Maalesef böyle kaldırma cihazı şifreliyor tamamen. TWRP'ye girince şifre istemeden tüm dosyalar karışık isimlerle çıkıyorsa geçmiş olsun, format data yapmanız gerek (her şey silinecek).
Hocam wipe datadan sonra dosyalara ulaşabildim gerekli dosyaları alıp format data sonrası aynı romu flaşladım, tele koyduğum şifreyi twrp çözemiyor bu seferde, miflash ile cihazı sıfırlayacağım bugün

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam wipe datadan sonra dosyalara ulaşabildim gerekli dosyaları alıp format data sonrası aynı romu flaşladım, tele koyduğum şifreyi twrp çözemiyor bu seferde, miflash ile cihazı sıfırlayacağım bugün
Farklı sürüm recovery deneyin. Daha güncel TWRP varsa veya OrangeFox ile PBRP gibi farklı recoveryler kurabilirsiniz.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bu sorunu bende note 9s te yaşıyorum. Twrp de dosyaları görebiliyorum. Nasıl çözebilirim bu durumu

Oyla:
Üst Alt