Yardım Poco F2 Pro telefon açılmıyor

• Konbuyu başlatan Hide
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 321

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Yani benim anlatmak istediğimi anladınız ama yinede başka tarafa çekiyorsunuz.
Yanlış anlaşılma olmaması adına böyle açıklama da bulundum.

Eğer size karşı bir tepki verdiğimi düşünmenizi gerektirecek bir şey söylemiş isem kusura bakmayın.

ozcanveli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozcanveli
Cihazım
iPhone 5
Konular
3
Alt ve üst tarafı bantladım şarj almaya başladı ekran geldi. Anakarttan şüphe ediyordum flex değiştiğim için, şimdilik sorun yok. Biraz şarj olsun kapağı falan geri takacağım batarya 0 a inmiş ondan ekran gelmiyormuş. Karşılaşan olursa flex değişiminden önce bant atsın.
Hocam bu sorunların olmaması için vakti zamanında AliExpressten alt anakart + flex + üst anakart flex port girişini satın almıştım. Neden AliExpressten aldın dersen alt anakart Türkiye'dekiler hızlı şarjı desteklemiyor(Su andaki alt anakart ile turbo şarj özelliği açık bende), anakart üzerindeki port girişini ise trde bulmak imkansız.

Sarj sorunun olmaması için bunların hepsini peşin peşin değiştirtmiştim. Sonra tr den sözde orjinal batarya aldim ama o eskisinden de kötü çıktı. Sonra Amazondan Türk malı bir batarya buldum oda mükemmel çıktı.

Sana tavsiyem hocam bu üstte dediklerimi değiştirmen. Aldığım ürünlerin linkinide aşağıya bırakayım hatta.

Anakart Şarj Portu:

Flex Kablo:

Alt Anakart:

Üst Alt