Yardım Poco F2 Pro şarj sorunu

mevlutgeneci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Dostlar, biraz önce şarja takılı oyun oynarken şarjım birden inmeye başladı. Hızlıca yüzde 2ye kadar indi. Telefonu kapattım şarj olması için şarj doluyor gösteriyor ama aşırı yavaş şarj oluyor(yarım saatte yüzde 6 yakın doldu). Farklı şarj aletiyle de denedim durum aynı. Bayram üzeri olduğu için açık telefoncu bulabilir miyim bilmiyorum. Şu an yapabileceğim herhangi bir şey var mı?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Dostlar, biraz önce şarja takılı oyun oynarken şarjım birden inmeye başladı. Hızlıca yüzde 2ye kadar indi. Telefonu kapattım şarj olması için şarj doluyor gösteriyor ama aşırı yavaş şarj oluyor(yarım saatte yüzde 6 yakın doldu). Farklı şarj aletiyle de denedim durum aynı. Bayram üzeri olduğu için açık telefoncu bulabilir miyim bilmiyorum. Şu an yapabileceğim herhangi bir şey var mı?
Kronik şarj soketi sorunu var bu modelin , o kısmı yenisiyle değiştirmen gerekiyor

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
Kronik şarj soketi sorunu var bu modelin , o kısmı yenisiyle değiştirmen gerekiyor
şarj soketi değil flex kablodan yapıyor değiştir kurtul kardeşim... ben ve yeğenimin cihazı ikisinide kendim değistirdim 2 seneye yakındır sorunsuz kullanıyoruz...

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
sorun bataryada olabilir mi?