Yardım poco f2 pro rom yükleme

chemistanbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi5s
Konular
4
Merhaba arkadaşlar,

Dün poco f2 pro ya eu rom ykleyecektim. (global rom üzerine) ancak eu rom u twrp den flashladıktan sonra telefon devamlı twrp den açılmaya başladı. sonra internal storage ve usb-otg hariç formatladım. ancak bilgisayarımda poco f2 yi görmesine rağmen telefonun içine dosya kopyalayamıyorum. içine rom atıp tekrar twrp den flashlamak istiyorum ama olmuyor. sorun nedir nasıl çözebilirim.??

ikinci sorum ise globalin üreine eu rom kurmada bir hata mı yaptım neden devamlı twrp den açılıp duruyordu.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ana konudaki adımları uygulayın...

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Merhaba arkadaşlar,

Dün poco f2 pro ya eu rom ykleyecektim. (global rom üzerine) ancak eu rom u twrp den flashladıktan sonra telefon devamlı twrp den açılmaya başladı. sonra internal storage ve usb-otg hariç formatladım. ancak bilgisayarımda poco f2 yi görmesine rağmen telefonun içine dosya kopyalayamıyorum. içine rom atıp tekrar twrp den flashlamak istiyorum ama olmuyor. sorun nedir nasıl çözebilirim.??

ikinci sorum ise globalin üreine eu rom kurmada bir hata mı yaptım neden devamlı twrp den açılıp duruyordu.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bendede aynısı oldu rom kurdum açıldı magisk kurup yeniden başlatim bootlopta kaldı redmi yazısında kaldı tekrar rom atmak istediğimde bilgisayardan cihaz hafızasına hiçbişey kopyalayamıordım tek çözüm mi flaş ile endonezya rom atıp kurtulmak oldu

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam içine kopya edememe sebebiniz büyük ihtimal dosya şifreleme olduğu. 4 Wipe ardından Format data yapın. Sonra reboot recovery yapıp dosyayı atıp flaşlayın. Bende bugun aynı sorun ile karşılaştım öyle çözdüm.

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Hocam içine kopya edememe sebebiniz büyük ihtimal dosya şifreleme olduğu. 4 Wipe ardından Format data yapın. Sonra reboot recovery yapıp dosyayı atıp flaşlayın. Bende bugun aynı sorun ile karşılaştım öyle çözdüm.
Hocam wipe format data olmuyorduki yapalım hata veriyor du :)

Üst Alt