MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

gokhankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Android
Konular
1
Android 12 865li cihazlara rom twrp ile atılmıyor. Fastboot ile yükleme yapmanız gerekiyor. Ve K30 pro hariç diğerlerinin indirme linki eklenmiş bizim içinde çıktı ama hala link yok. Konudada yok
yabancı forumlarda da yok, çıktığından eminmisiniz

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
* Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro ve Redmi K30S Ultra/Mi 10T/Pro kullanıcıları için UYARI: Bu güncellemeyi yükledikten sonra cihazınızın brick
olma olasılığı (~%50) vardır. Lütfen Android 12'ye yükseltmeden önce verilerinizi yedekleyin.
Uyarıldınız, lütfen risk size aittir. Cihazınıza gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu değiliz.
Risk aldım yüklüyorum, hadi hayırlısı.
---
Yükledi ve şimdilik bir sorun yok. Artık kurcalayabiliriz...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
---
Hocam eu stabil 12.5.7 var bende. Geçmeye değer mi? Stabil mi?Degisiklikler neler? Deneyimlerini akrarirsan seviniriz

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
@yasinh37,Gözle görünür bir değişiklik yok. Magisk için boot.img dosyasını yamalamanız gerek. Malum, uyumlu bir TWRP şimdilik yok. VoWiFi şimdilik sorunlu görünüyor. PDC Tool ile aktif edebildim ama az önce gitti VoWiFi. Ana ekrandaki saat widget altında ay ve gün ingilizce yazıyor. Başka bir yerde çeviri sorunu görmedim şimdilik. Ayarlar, çağrı & sms ekranı hafif geç açılıyor, animasyon hızından belki ayarlanır. Miui 12.6 dan Miui 13 e geçene kadar görsel bir değişiklik beklemek yanlış olurdu zaten. Miui arayüzündeki çoğu ayrıcalığı Google Andorid 12 ile anca sunuyor.
Performans ve görsellik açısından bir değişiklik yok gibi, pil konusunda konuşmak için çok erken.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
---
Hocam bende bişey sorucam. Bendeki şuan 12.6/21.11.3 direk güncelleme geldi ona bassam sorunsuz kurarmı yoksa başka bişeymi yapmam gerekir.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Hocam bende bişey sorucam. Bendeki şuan 12.6/21.11.3 direk güncelleme geldi ona bassam sorunsuz kurarmı yoksa başka bişeymi yapmam gerekir.
Recovery den yüklenmiyor ki. Normalde beta update leri TWRP üzerinden yapılıyor ama son paylaşılan fastboot üzerinden yükleniyor. Yani güncelle dediğinizde sorun çıkar diye düşünüyorum. Ben miuipro rom kullanıyordum, fastboot moda alıp herseyi silerek yükledim.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Recovery den yüklenmiyor ki. Normalde beta update leri TWRP üzerinden yapılıyor ama son paylaşılan fastboot üzerinden yükleniyor. Yani güncelle dediğinizde sorun çıkar diye düşünüyorum. Ben miuipro rom kullanıyordum, fastboot moda alıp herseyi silerek yükledim.
herşeyi silmek işime gelmiyor. acaba denesemmi bilemedim. konunun sahibine bi soruyum bakalım o ne diyecek

Üst Alt