Rehber Poco f2 pro miui luncher yapma

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar burdaki yapılanları yaptım ve Endonezya rom atıp üstüne MIUI arayüzü yükledim ama bu seferde çift tık ile ekran kapanmıyor. Sizde de durum böylemi.

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
Arkadaşlar burdaki yapılanları yaptım ve Endonezya rom atıp üstüne MIUI arayüzü yükledim ama bu seferde çift tık ile ekran kapanmıyor. Sizde de durum böylemi.
Mi launcher de çift tık ekran kapama yok diye biliyorum

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Aynen hocam çift tıkla ekran kapama yokmuş. Bende eu roma geçtim mis gibi oldu.

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam euda ekran simgelerini daha çok yapabiliyosun seçenek var. Gereksiz programlar gelmiyor tertemiz. Çift tıkla açma kapama var. Mi arama mesajlar uygulaması ve miui launcher var. Eu güzel bence

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Hocam euda ekran simgelerini daha çok yapabiliyosun seçenek var. Gereksiz programlar gelmiyor tertemiz. Çift tıkla açma kapama var. Mi arama mesajlar uygulaması ve miui launcher var. Eu güzel bence
Eu güzelde ram kullanımı fazla boştayken çok ram kullanıyor misal Endonezya global romdayım cihaz boşta 3.5 gb ram durur ama eu da arka planda bişey olmasın boşta 2.5 gb kalır 6 GB olan modelini varsayıyorum keşke bu fazla ram tüketimini optimize etseler

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Eu güzelde ram kullanımı fazla boştayken çok ram kullanıyor misal Endonezya global romdayım cihaz boşta 3.5 gb ram durur ama eu da arka planda bişey olmasın boşta 2.5 gb kalır 6 GB olan modelini varsayıyorum keşke bu fazla ram tüketimini optimize etseler
Dediğiniz olayı yaşamadım mi9t pro cihazımda global sürüm yüklüydü boştayken 4.5gb kullanılabilir ram gösteriyordu, eu 12.5 beta son sürümde 5gb kullanılabilir ram şeklinde gösteriyor(8gb modeli için). Şu an poco f2 pro kullanıyorum bl kilidi açılınca eu rom kurup ram kullanımını test edeceğim. Global kararlı miui12de 5gb boşta ram miktarı var.

Üst Alt