Rom Poco F2 Pro / K30 Pro - MiuiMix Stabil [Android 11][MİUİ 12][V12.2.2.0.RJKCNXM] İndirme Bağlantıları

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
POCO F2 PRO VE REDMİ K30 PRO İÇİN ONEOS ROM

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR

KURULUM

Sadece global, endonezya veya EEA avrupa rom üzerinden geçiş yapmanızı tavsiye ediyorum.

Wipe Format data yapın. Cihazınızı Twrp(Recovery) olarak yeniden başlatın.
İndirdiğiniz MiuiMix rom dosyasını cihaz hafızasına kopyalayın.
İnstall kısmından kopyaladığınız romu yükleyin.
İsteğe bağlı olarak romu yükledikten sonra cihazı twrp(Recovery) modunda yeniden başlatıp format data yapabilirsiniz.
Root yapmak isteyenler cihaz açılıp kurulum bittikten sonra twrp modunda yeniden başlatıp Magisk 21.0 yükleyip apk olarak 8.0.5 yükleyebilirler

İNDİRME LİNKLERİ

Tavsiye Edilen Twrp

Şahsen yükleyip denemedim cihazımda şuan xiaomi.eu rom test ediyorum, Gerekli testleri yaptıktan sonra MiuiMix'e geçiş yapacağım. Deneyen arkadaşlar fotoğraf atarlarsa konuya eklenmesini sağlarız.
Oluşabilecek Sorunlardan Şahsım ve MIUI Türkiye sorumlu değildir.
Şunuda ekleyeyim format data yaptıktan sonra bilgisayarda cihaz hafızası görünmez ise Twrp Backup kısmıdan boot kısmının yedeğini alın ve recovery modunda yeniden başlatın cihazı hafıza görünecektir.

MiuiMix 12.2.2.0 Stabil sürümünü yükledim biraz önce. Volte ve VoWifi kodlar ile aktif hale geldi direk xiaomi.eu romda pdc programıyla çalıştırabilmiştim. Aşağıya fotoğrafları ekliyorum pil performans teslerini yaptıktan sonra tekrar buraya notları yazarım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
S

skyman

Guest
Kaç haftadır bu romun haftalık beta sürümünü kuruyorum,tespit ettiğim üç tane bug var onların yerli yerinde durduğunu görüyorum ve hemen romu siliyorum.Tekrar kurmam bu sondu.Beğenen kurar.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Kaç haftadır bu romun haftalık beta sürümünü kuruyorum,tespit ettiğim üç tane bug var onların yerli yerinde durduğunu görüyorum ve hemen romu siliyorum.Tekrar kurmam bu sondu.Beğenen kurar.
Nedir hocam buglar söylerseniz kurucak arkadaşlarda bilsinler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ve stabil denedinizmi hiç stabilde herhangi bir bug varmı bildiğiniz?

qemarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan K
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Hemşire
Konular
1
Bir önceki stabil romu beğenerek kullanıyordum guncelleme gelince sevindim romu kurdum fakat şöyle bir problem çıktı yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Kurulumdan sonra magisk kaldırmaya çalışınca telefon döngüye giriyor açılmıyor sanırım bir kaç başlık görmüstüm ama incelemeye çok fırsatım olmadı hemşireyim çok yoğun çalışıyorum yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim

Üst Alt