Rehber Poco F2 Pro / K30 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
2 hafta verdi arkadaş bu ne normalde hiç yapmazdı böyle birşey.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
Ay içerisinde aynı mi hesabı ile sadece bir tane cihaz açabilirsiniz. Bu ay farklı bir cihaz açtığınız için izin vermiyordur. Farklı bir mi hesabı deneyebilir ya da önümüzdeki ayı bekleyebilirsiniz.
Ağustos ortasında mi note 10 lite kilidi açmıştım. Onu satıp f2 pro aldım. Aynı hesapla bu cihazın kilidini açmaya çalıştım. Sonuç: 21 gün |(

hedehede81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
na
Konular
1
benim sormak istediğim bir konu var, diyelim unlock işi için hep kullandığım ana mi hesabımı kullandım, sonra repair yapıldı, tekrar ana mi hesabımı ekleyebilirmiyim, yoksa geçici bir hesap mı kullanmalıyım? bir de sim kart gerekiyormuş sanırım, ana kartım değil de pek kullanmadığım 2.hat takılı olsa olur mu, sonra gerçek hattıma geçebilirmiyim?

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
merhaba arkadaşlar var mı aranız da poco f2 unlock yapan bu aralar xiaomi saçma sapan saatler veriyor 502 saat verdi bir arkadaşıma da note 8 pro için 888saat verdi birine de önce 10 gün gün dolunca tekrar 1 hafta süre vermiş ne iştir bu cihazlar tamamı miui 12

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
bende bekledim 1 hafta doldu süre açayım derken şimdi tekrar 128 saat verdi bu nedir anlamadım

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
bende bekledim 1 hafta doldu süre açayım derken şimdi tekrar 128 saat verdi bu nedir anlamadım
Verdiği süre içerisinde telefonu fazla kurcalamamak gerek. Mi hesabından çıkış, telefonu sıfırlama, rom yükleme vb işlemleri yapmak süre açısından riskli. Süreyi uzatabiliyor. XiaoMiTool V2 uygulamasında bölgeyi Çin yaparak kilit açmayı deneyin.

yns1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Verdiği süre içerisinde telefonu fazla kurcalamamak gerek. Mi hesabından çıkış, telefonu sıfırlama, rom yükleme vb işlemleri yapmak süre açısından riskli. Süreyi uzatabiliyor. XiaoMiTool V2 uygulamasında bölgeyi Çin yaparak kilit açmayı deneyin.

Yaklaşık 2, 2.5 ay önce Poco F2 Pro aldım. Aldığım gibi de tüm kılavuzlarda, youtube rehberlerinde belirtildiği gibi Geliştirici Seçeneklerini etkinleştirip diğer gereken ayarları da aktif ederek Mi hesabıma giriş yaptım ve herkes gibi ilk önce 168 saat bekleme süresi yanıtı aldım.
168 geçtikten sonra tekrar denedim 600 küsur saatlik bir bekleme süresi yanıtı aldım.
Bu süre geçtikten sonra tekrar denedim 400 küsur saat uyarısı aldım. Bu süre de geçtikten sonra bugün tekrar denedim ve 700 küsur saat mesajı aldım.
Son birkaç saattir aralıksız araştırıyorum, en az 10 farklı Mi Unlock Tool versiyonu ve modlanmış versiyonu denedim sonuç hep aynı oldu.

Bu mesajın ardından Xiaomi Tool V2 yazılımını belirttiğiniz gibi bölge olarak Çin girerek denedim ve Mi hesabıma giriş yaparak bootloader kilidini ilk denememde birkaç dakika içerisinde açabildim.
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

sserdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
2
ilk denememde 1168 saat verdi. evet tam 47 gün abi bu nedir ya. yıllar önce mi6 cihazımı açmıştım birkaç günde açılmıştı. Xiaomi Tool V2 yi indiriyorum bakalım..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sserdark, Program kurulumunda bölgeyi ÇİN olarak seçin

sserdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
2
Tool programı da 7 gün sonra dene dedi. Şimdi de cihazı yeni bir xiaomi hesabı açarak onunla eşleştirdim. Bir de böyle deneyeceğim. Evet China ile giriş yaptım.

Üst Alt