Yardım Poco F2 Pro instagram story problemi

Can Aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Poco F2 Pro cihazımda instagrama story atarken problemler yaşıyorum videoları yüklediğim zaman ekran da görüntü yok siyah bir resim yüklemişim gibi görünüyor ya da görüntü kalitesi çok düşüyor. Farklı hesaplarda denedim sonuç değişmedi bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? Teşekkürler

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Merhaba arkadaşlar. Poco F2 Pro cihazımda instagrama story atarken problemler yaşıyorum videoları yüklediğim zaman ekran da görüntü yok siyah bir resim yüklemişim gibi görünüyor ya da görüntü kalitesi çok düşüyor. Farklı hesaplarda denedim sonuç değişmedi bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? Teşekkürler
instaPro uygulaması var onu kullanabilirsiniz şahsen xiaomi telefonumu aldıktan hemen sonra orjinal Instagram kullanmayı bıraktım çünkü berbat bir şekilde storyler vb. problemlerle uğraştım artık onun yerine direk modlu Instagram kullanıyorum gayet güzel orjinal çektiği gibi storyler atılabiliyor

Oyla:

Can Aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
instaPro uygulaması var onu kullanabilirsiniz şahsen xiaomi telefonumu aldıktan hemen sonra orjinal Instagram kullanmayı bıraktım çünkü berbat bir şekilde storyler vb. problemlerle uğraştım artık onun yerine direk modlu Instagram kullanıyorum gayet güzel orjinal çektiği gibi storyler atılabiliyor
Yükledim, denedim ama sonuç aynı :(

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Yükledim, denedim ama sonuç aynı :(
Hocam o zaman sorun kullandığınız romda muhtemelen poco f2 pro romlarına bi bakın forumda isterseniz stabil olan ve işinize yarayacak bir rom bulabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt